Kevin Maene wint 42e Grote Ommegangprijs
Kevin Maene

Kevin Maene wint 42e Grote Ommegangprijs

Wielerwedstrijd voor beloften & elite zonder contract.

Podium
1e: Kevin Maene
2e: Brian Ligneel
3e: Alexandre Gratiot

Ingericht door veloclub “De Ommegangvrienden”.
Plaats: Beveren-Roeselare
Datum: Zaterdag 11 augustus 2012
Afstand: 114 km (19 ronden)
Verantwoordelijke: Stijn Vanderper (G 0472 78 50 08)

 

Enkele foto’s uit het aanbod:

Grote Ommegangprijs Beveren-Roeselare

Grote Ommegangprijs wielrennen

Grote Ommegangprijs

Joeri Calleeuw tijdens de Grote Ommegangprijs wielrennen Beveren-Roeselare 2012

Ommegangprijs wielrennen

Ken Hashikawa

Ommegangprijs

Ommegangprijs Beveren

Ommegangprijs Beveren-Roeselare

Kevin Maene

Kevin Maene

 

11/08/2012 BEVEREN-ROESELARE (W)
1.12B – ind.reg.wedstr.(100-120 km) Elite z.c./U23 – Open omloop

Resultaat
BEVEREN-ROESELARE EZC
AANTAL DEELNEMERS: 75

1. MAENE Kevin (CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO)
2. LIGNEEL Brian (TERRA FOOTWEAR – BICYCLE LINE)
3. GRATIOT Alexandre (CC NOGENT OISE)
4. NEIRYNCK Kevin (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
5. VAN HOLDERBEKE Mathias (COLBA SUPERANO HAM)
6. TAKENOUCHI Yu (TEAM EURASIA)
7. GELDHOF David (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
8. VANDEN BAK Laurent (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
9. RAEDT Nielsen (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK)
10. BORRY Kim (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
11. VERMOTE Grégoire (ENTENTE CYCLISTE VIEUX-CONDE – PERUWELZ-BURY)
12. GHISTELINCK Paco (EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP)
13. VAN COPPERNOLLE Francesco (BOFROST-STERIA)
14. DUPONT Timothy (BOFROST-STERIA)
15. VERMOOTE Geert (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
16. VANDROMME Evert (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
17. SCHIETGAT Pedro (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
18. DE BAETS Kristof (CYCLING TEAM THE BANANAS)
19. GIBBONS Thomas (UNATTACHED)
20. DEGEZELLE Kevin (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
21. MAES Jo (VL TECHNICS – ABUTRIEK CYCLING TEAM)
22. VAN GREMBERGEN Kendric (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
23. KERKHOF Stefaan (CT COVEMAECKER – DOVY IEPER)
24. CALLEEUW Joeri (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
25. TOUQUET Joren (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
26. VUYLSTEKER Pieter (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK)
27. CLAUWAERT Joeri (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
28. VERHIEST Olivier (CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO)
29. MASATOSHI Oba (TEAM EURASIA)
30. VANNESTE Wout (CUBE-FINTRO-SPIE CT)
31. VELLE Glenn (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK)
32. KAKAYAMA Talasjo (TEAM EURASIA)
33. CLAERHOUT Sven (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK)
34. VANHAVERBEKE Jurgen (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
35. COUSINS Jack (CYCLING TEAM VERMEEREN)
36. VANDAELE Gregory (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
37. SERLET Tom (DMC- CYCLING TEAM)
38. GOETHALS Kenny (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
39. FEYS Wim (CYCLING TEAM VERMEEREN)
40. BOONE Diego (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
41. YAMAZAKI Wataru (TEAM EURASIA)
42. KOISHI Yuma (TEAM EURASIA)
43. VANDAELE Thijs (ISOREX CYCLING TEAM)
44. VANBELLE Mathias (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
45. VERSICHEL Davy (CYCLING TEAM GRILLHUISJE)
46. CADE Francis (VO2)
47. MOERMAN Steven (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
48. DESREUMAUX Ludwig (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
49. PAPE Nicky (TEAM DESCHUYTTER – KWSC WESTKERKE)
50. DEBACKERE Pieter-jan (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK)
51. PAROISSIEN Pierre (ANNECY CYCLISME COMP)
52. FRANÇOYS Sven (TEAM DESCHUYTTER – KWSC WESTKERKE)
53. DEBAERE Giovanni (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
54. DE RUYVER Maxime (ENTENTE CYCLISTE VIEUX-CONDE – PERUWELZ-BURY)
55. DEVRIESE Dean (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
56. TALIMAN Jens (TEAM DESCHUYTTER – KWSC WESTKERKE)
57. DE BRUYNE Dylan (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
58. CAUWELIER Dries (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV)
59. DECEUNINCK Jurgen (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK)
60. FINCH Sebastian (DEVELOPMENT TEAM)

997. DE MAREZ Ruben (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
997. DEJONGHE Mathias (CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO)
997. HUYSSER Jeroen (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
997. DEVENYNS Toon (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
997. SERLET Kurt (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV)
997. BROWN Michael (TOP CLUB OLYMPIC)
997. VANLUCHENE Stijn (SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE)
997. VAN LAECKE Wouter (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
997. HEATHCOTE Richard (ASFRA RACING TEAM)
997. DERYCKE Giorgio (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
997. LEYN Ward (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
997. CARPENTER Lawrence (VO2)
997. HEYTENS Falko (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
997. DOYLE William (LG BERTRANGE)
997. BOULTON Luke (BASE2RACECYCLES)

 

Technische gegevens
113,9 km – 810 EUR. – I: Café ´´T Bourgondisch Kruis, Beverensestwg 470, 8800 Beveren-Roeselare – U: 14:00/14:45/15:00 – K: Sporthal Beveren, Izegemseaardeweg 30, 8800 Beveren-Roeselare – Contact: Jules Vandergunst, Langemarkstraat 32, Roeselare (Tel.: 051/209232) (jules.vandergunst@skynet.be)

 

Enkele sfeerbeelden

 

Sluit Menu