Joeri Calleeuw, Dieter Vandriessche en Ward Vander Meiren winnen 3e Hooglede Duo Classic
Joeri Calleeuw en Ward Vander Meiren

Joeri Calleeuw, Dieter Vandriessche en Ward Vander Meiren winnen 3e Hooglede Duo Classic

Naar jaarlijkse gewoonte maken we een ommetje naar Hooglede voor de koppeltijdrit. De 3e editie kreeg een nieuw parcours, meer richting centrum van Hooglede.
Het ‘Vind!’ team van Joeri Calleeuw, Dieter Vandriessche en Ward Vander Meiren haalde het voor Fietsen Maes 1 met 8 seconden. Ze reden met een gemiddelde snelheid van 44 km/u over het rondje in Hooglede.

Hieronder enkele sfeerbeelden…

 

 

Winnaars 2012

Categorie Dames
  Team Renner 1 Renner 2 Renner 3 Tijd Snelheid
1 Doedemee Liliane Meganck Annelies Dom Silke Bäumer 21:40.633 37,09 km/h
2 Visix Ladies Fabienne Muller Siska Dedecker Mireille Cappelle 25:27.160 31,59 km/h
3 AD Delhaize 1 Anja Vanneste Christelle Galle Katlijn Forrez 28:12.277 28,51 km/h

 

Categorie Heren
  Team Renner 1 Renner 2 Renner 3 Tijd Snelheid
1 VIND! Joeri Calleeuw Dieter Vandriessche Ward Vander Meiren 18:14.737 44,07 km/h
2 Fietsen Maes 1 Bernard Maes Frederik Devolder Alexander Chamon 18:22.583 43,75 km/h
3 Wiradi – Team Raf Van den Bossche Wim Van Verre Dieter Roman 19:00.070 42,31 km/h

 

Algemeen klassement

Team Renner 1 Renner 2 Renner 3 Categorie Tijd Snelheid
1 VIND! Joeri Calleeuw Dieter Vandriessche Ward Vander Meiren Heren 18:14.737 44,07 km/h
2 Fietsen Maes 1 Bernard Maes Frederik Devolder Alexander Chamon Heren 18:22.583 43,75 km/h
3 Wiradi – Team Raf Van den Bossche Wim Van Verre Dieter Roman Heren 19:00.070 42,31 km/h
4 Fietsen Maes 2 Pascal Thiers Nico Verhelst Kevin Semerano Heren 19:00.570 42,29 km/h
5 SCATTO BOYS Filip VanClooster Mark Vanhoutte Hannes Cool Heren 19:17.733 41,67 km/h
6 TOMABELTEAM BART VAN NIEUWENHUYSE GEERT TIJTGAT STEVEN DEKLERCK Heren 19:22.307 41,50 km/h
7 Vloeren Verfaillie Bram Verfaillie Jan Petralia Christoph Deblauwe Heren 19:25.613 41,39 km/h
8 Telecom-IT Bjorn Joseph Luc Dekoninck Paul Jonckheere Heren 19:31.767 41,17 km/h
9 Team Gitsberg Filip Leenknegt Stefaan Dewitte Hendrik Bogaert Heren 19:36.630 41,00 km/h
10 TilleHerte Philip Spijbroek Pilip Spijbroek Dummie Heren Philip Spijbroek Heren 19:39.037 40,91 km/h
11 Verco ID Lettering Kurt Sinnaeve Dominiek Trio Nico Bilcke Heren 19:49.420 40,56 km/h
12 Domein Carlton 2 Peter Vandenberghe Johan Segaert Gino Servaes Heren 19:55.033 40,37 km/h
13 Dimitri Defrancq 2 Dimitri Defrancq Bram Casier Kristof Colpaert Heren 19:58.350 40,26 km/h
14 Deureduwers Luc Wallican Lode Labeeuw Kinzhy Hoorelbeke Heren 20:07.480 39,95 km/h
15 DUMOBIL Luc Callens Pedro Nollet Koen Demeulenaere Heren 20:12.373 39,79 km/h
16 JODINI Dieter Dever Joachim Nollet Niels Pattyn Heren 20:13.580 39,75 km/h
17 TTR-Team Diederik Verstraete Déborrah Syna Bjorn Deburghgreave Heren 20:16.120 39,67 km/h
18 De Velomedianen Jimmy Delbeke Thijs Smaege Pedro Spruytte Heren 20:24.360 39,40 km/h
19 berton douchys yves boelens deschuyter erwin Olivier Menage Heren 20:31.097 39,18 km/h
20 Sportline 2 Kristof Desmet Thierry van eeckhoutte Stijn hochepied Heren 20:35.567 39,04 km/h
21 ‘t Verschil Defevere Kurt Desloovere Kristof Samoy Peter Heren 20:36.103 39,03 km/h
22 SD Worx Tommy Bonamie Davey Bonamie Steven Degraeve Heren 20:37.110 38,99 km/h
23 Defrancq Dakgoten 1 Johan Vantomme Mirando Dumouling Jurgen Ossieur Heren 20:44.593 38,76 km/h
24 Sothiso Heuvelrijders 1 Tom Depestel Steven Segier Stefaan Huyghe Heren 20:45.787 38,72 km/h
25 TTR ROESELARE Sammy Verbeke Bert Lammertyn Heikki Desmet Heren 20:49.740 38,60 km/h
26 De Ronnierijders 1 Joris Mol Klaas Calmeyn Eduard Verstraete Heren 20:51.103 38,56 km/h
27 yin-yang trappers Danny Verlinde Koen Denoo gerdy crabbe Heren 20:51.107 38,56 km/h
28 Rocket & Bullet (& Broere) Bulllet Uit De Bocht Rocket In De Broek Broere Met Goeie Benen Heren 20:57.880 38,35 km/h
29 Vision21 2 David Vandenbussche Stephan Vansteenkiste Jan De Maeght Heren 20:58.050 38,35 km/h
30 Dimitri Defrancq 3 Dimitri Defrancq Koen Vandepitte Joeri Donck Heren 20:59.193 38,31 km/h
31 THE SWISS BEARS Pieter Devriendt Stijn Devriendt Wout Lambrecht Heren 21:01.570 38,24 km/h
32 Molteni gert masselus Dieter Vanderlinden Koen Gevers Heren 21:01.767 38,23 km/h
33 OMERSPRINTERS CALLEWAERT VINCENT DELHAYE BENNY STORME GEERT Heren 21:05.317 38,12 km/h
34 team Grysperre Koen Breems Didier Lagae Peter Delarue Heren 21:08.480 38,03 km/h
35 faster then wiggins martin de lobel kris degrande pascal Vercouillie Heren 21:08.867 38,02 km/h
36 Eandis Ieper Gunther Verbanck Wesley Decruy Sebastien Vancoille Heren 21:09.507 38,00 km/h
37 SORA Luc Gunst Bart Smet Jelle Beerland Heren 21:10.773 37,96 km/h
38 STM Bikers Geert Tyvaert Tomas De Vidts Lowie Tyvaert Heren 21:13.353 37,88 km/h
39 40.77 filip anckaert Declercq Kurt Declercq Tom Heren 21:13.813 37,87 km/h
40 De Moozefretters sam ingels dimitri wydooghe nathan vansteenkiste Heren 21:15.290 37,83 km/h
41 TTK Tom Lampaert Tijs Vaneyghen Mistery Guest Heren 21:16.087 37,80 km/h
42 de kurte tieze whoopy franssen filip gordier Cannoot Davy Heren 21:17.423 37,76 km/h
43 Team de Sportman Jan Crabbe Peter Anckaert Crabbe Jan Heren 21:22.047 37,63 km/h
44 davidsanitair Yoeri Coopman Roel Coopman David Coopman Heren 21:24.580 37,55 km/h
45 Vandewalle 1 Laurence Hoste Dummie Dummie Dummie Dummie Heren 21:24.717 37,55 km/h
46 Gringo Team 2 Naessens Steven Vandermarliere Henk Deceur Jan Heren 21:28.723 37,43 km/h
47 Vision 21 1 Hans Fauvart Janique Vandekendelaere Joost Salembier Heren 21:28.753 37,43 km/h
48 Sportline 1 Koen Vandepitte Bart Vandepitte Joeri Donck Heren 21:32.463 37,32 km/h
49 Vitesse Dries Tanghe Devolder Ivan Devos Jeroen Heren 21:38.090 37,16 km/h
50 Doedemee Liliane Meganck Annelies Dom Silke Bäumer Dames 21:40.633 37,09 km/h
51 de frontmannen Bart Syryn frans sarazijn capelle christof Heren 21:42.303 37,04 km/h
52 Bike team gits kristof Derdeale bart Winne karel Dedeyne Heren 21:44.080 36,99 km/h
53 Gringo Team 1 Igor Depecker Alain Leuregans Bruce Vercaemst Heren 21:55.810 36,66 km/h
54 Team Rozebeke Simon Monbaillui Kenny Vandekerckhove Joren Van Hamme Heren 21:56.603 36,64 km/h
55 Team MALIDA Davy Vaneeckhout Marc De Schamp Lieven Muylle Heren 22:00.380 36,53 km/h
56 VERCO-ID BART DEMEYERE JEROEN MATTHIEU STEVEN WYFFELS Heren 22:01.183 36,51 km/h
57 ‘t klein verzet Mark Vanallemeersch Dominiek Deboosere Wim Vansteelant Heren 22:03.047 36,46 km/h
58 the Hinkyes Mike Segaert Wouter maes jens stael Heren 22:07.850 36,33 km/h
59 Speedy WOT Johan d’Hoedt Peter Dewandel Brecht Schoonbaert Heren 22:21.813 35,95 km/h
60 Goddeeris Ind.Pip 2 Johan Goddeeris Stijn Goddeeris Olivier Penen Heren 22:22.450 35,93 km/h
61 BNP Paribas Fortis 2 Denduyver Dieter Disperyn Christian Demeulenaere Patrick Heren 22:27.740 35,79 km/h
62 Tripel B Bart Soenen Bart Delaey Björn Verhaeghe Heren 22:31.300 35,70 km/h
63 BNP Paris Fortis Hooglede Guido Vandenbroucke Wim Derck Koen Claeys Heren 22:33.237 35,65 km/h
64 Sothiso Heuvelrijders 2 Andy Vermeulen Kristof Denijs Tommy Degraeve Heren 22:34.233 35,62 km/h
65 De Ronnierijders 2 Sam Huyghe Sam Vander Meiren Arne De Brabandere Heren 22:36.540 35,56 km/h
66 Defrancq Dakgoten 2 Carl Cool Christophe Raes Henk Bruggeman Heren 22:38.187 35,52 km/h
67 Plastisch team Mark Vandervoort Gert Fabree Francis Stammen Heren 22:40.310 35,46 km/h
68 Jenos Kwai Ivan Huyghebaert Sam Dezutter Jan Willem Declercq Heren 22:42.300 35,41 km/h
69 Superfruit 1 Kurt Minne Christine Catteeu Greet Saelens Heren 22:42.853 35,40 km/h
70 TRIO vanhuylebrouck nick Ponseele Carl Tyvaert Bart Heren 22:51.570 35,17 km/h
71 Goddeeris Ind.Pip 1 Ferdi Deceuninck Bart Deceuninck Ronny Vanbelle Heren 22:52.300 35,15 km/h
72 Deceuninck Henk Steenhoudt Jan Coen Wim Goddaer Heren 22:53.480 35,12 km/h
73 Ronnierijders 3 Matthias Vermès Simon Vanthomme Simon Fieuws Heren 22:55.710 35,07 km/h
74 GCCT Hans Denecker Piet Vanmarcke Frederic Vanmarcke Heren 22:59.387 34,97 km/h
75 AD Delhaize 3 Geert Omez Thomas Vankeirsbulck Jurgen Vankeirsbulck Heren 23:03.733 34,86 km/h
76 Meeuws Bert Meeuws jENS MEEUWS kRISTOF cOLPAERT Heren 23:04.200 34,85 km/h
77 canapa-bikers Carl bonte Michel Ghewy Patrick Dewitte Heren 23:06.080 34,80 km/h
78 Deloitte-team Bruno Carton Frederik Falepin Marino Verhellen Heren 23:11.947 34,66 km/h
79 Deloitte Roeselare Noel Sinnesael Geert Sinnesael Karel Dewagtere Heren 23:12.737 34,64 km/h
80 Superfruit 2 Tom Deblaere Bram Casier Kurt Minne Heren 23:20.303 34,45 km/h
81 Gringo Team 3 Hans Declerck De Weert Johan Van Hollebeke Geert Heren 23:23.273 34,38 km/h
82 SCATTO BIKES HENK VERHELLE Mathias Nollet Krist Demeulenaere Heren 23:23.790 34,36 km/h
83 De Drie musketiers Lowie Borgoo Louis Debacker Brecht Devaere Heren 23:34.823 34,10 km/h
84 zero positief Edelhart Olivier vincent mestdagh govaere christophe Heren 23:38.150 34,02 km/h
85 maatjes 45/50/55 patrick willaert filip wydaeghe roland maes Heren 23:39.203 33,99 km/h
86 Stadhuisratten Didier Pillaert Colin Beheydt Rik Rousseau Heren 23:42.797 33,91 km/h
87 Bright Cross 1 Peter Anckaert Carl Deblaere Wouter Avet Heren 24:10.500 33,26 km/h
88 Big Food Budda Pascal Loridan Kenny Desmadril Youri Vansuyt Heren 24:11.830 33,23 km/h
89 CREA PRINTING Jan degryse henk decoster dirk soenen Heren 24:14.593 33,16 km/h
90 de demaeres alessio de maere peter de maere albert de maere Heren 25:15.293 31,84 km/h
91 Joyemobiel Jeremie Joye Jerome Santy Xavier Dhont Heren 25:24.017 31,65 km/h
92 Visix Ladies Fabienne Muller Siska Dedecker Mireille Cappelle Dames 25:27.160 31,59 km/h
93 Dema Shop 1 Frederik Debrabander Thomas Tryssesoone Nicolas Verduyn Heren 26:01.257 30,90 km/h
94 Rodenbach Ter Eeste 1 Wouter Buseyne Bart Stragier Jan Fieuw Heren 26:19.803 30,54 km/h
95 VICELIS Diederik Degryse Frederik Degryse Stefaan Vandecappelle Heren 27:20.683 29,40 km/h
96 AD Delhaize 1 Anja Vanneste Christelle Galle Katlijn Forrez Dames 28:12.277 28,51 km/h
97 AD Delhaize 2 Engelbert Vankeirsbulck Stephen Omez Louis Cornette Heren 28:15.737 28,45 km/h
98 Domein Carlton 1 Louis Buseyne Eline Buseyne Dummie Dummie Heren 29:28.083 27,28 km/h
99 Rodenbach Ter Eeste 2 Sabine Van der Eecken Karen Degrijze Evelyne Deltour Dames 29:30.420 27,25 km/h
100 JONGSTE TEAM Jurre Anckaert Lomme Caignie Ilse Coghe Heren 30:50.737 26,07 km/h
101 Bright Cross 2 Tine Vandewalle Eveline Andersag Ilse Coghe Dames 34:53.897 23,04 km/h
102 Dummie 20 Dummie Dummie Dummie Dummie Dummie Dummie Heren DNS DNS
103 Wacht 3 Dummie Dummie Dummie Dummie Dummie Dumiie Heren DNS DNS
104 Wacht 4 Dummie Dummie Dummie Dummie Dummie Dummie Heren DNS DNS
105 Dummie 6 Dummie Dummie Dummie dummie Dummie dummie Heren DNS DNS
106 Visix 1 Xavier Costenoble Frederik Serruys Bruno Gheysen Heren DNS DNS
107 Dummie 2 Dummie Dummie Dummie Dummie Dummie Dummie Heren DNS DNS
108 Wacht 2 Dummie dummie dummie dummie dummie dummie Heren DNS DNS
109 Dummie Dummie Dummie Dummie Dummie Dummie Dummie Heren DNS DNS
110 Team Dirk Boon Dirk Boon Karel Laga Dimitri Tancré Heren DNS DNS
111 Immo DICASA Davy Vandewalle Kjell Vandewalle Dieter Carron Heren DNS DNS
112 test test test test test test test Heren DNS DNS
113 NiLoK Karel Beck Nick Van Praag Louis Van Hulle Heren DNS DNS
114 Wacht wacht wacht wacht wacht wacht wacht Heren DNS DNS
115 Dummie 4 Dummie Heren Dummie Heren Dummie Heren Dummie Heren Dummie Heren Dummie Heren Heren DNS DNS
116 DOOR ADAM VANEYGHEN Dummie Heren Dummie Heren Dummie Heren Dummie Heren Dummie Heren Dummie Heren Heren DNS DNS
117 Dummie 9 Dummie Heren Dummie Heren Dummie Heren Dummie Heren Dummie Heren Dummie Heren Heren DNS DNS
118 Dummie 10 Dummie Heren Dummie Heren Dummie Heren Dummie Heren Dummie Heren Dummie Heren Heren DNS DNS
119 Dummie dames 2 Dames Dames Dames Dames Dames Dames Dames DNS DNS
120 Dummie Dames 3 Dummie Dames Dummie Dames Dummie Dames Dummie Dames Dummie Dames Dummie Dames

website organisatie: www.hooglededuoclassic.be

Hooglede duo classic tijdrijden

Hooglede duo classic 2012

Hooglede Duo Classic

Janique Vandekendelaere, Hooglede Duo Classic

Hooglede Duo Classic 2012

Hooglede duo Classic 2012

Hooglede duo classic

Sluit Menu