Joeri Calleeuw wint Gardeboe Criterium Oekene

Joeri Calleeuw wint Gardeboe Criterium Oekene

OEKENE – Joeri Calleeuw wint het wielercriterium in Oekene. Hij toonde zich de snelste van een kopgroep van 5 renners. Deze zege was de 6e overwinning van het seizoen voor Joeri Calleeuw.

Technische gegevens
69,3 km – 690 EUR. Voorinschrijvingen: Marcel Trybou (marcel.trybou@gmail.com), Mandellaan 475, 8800 Roeselare (0485/462828). – I: Cafe Platte Tube, Oekensestraat 171, 8800 Oekene Roeselare (0485/462828). – U: 16:00/17:00/17:30 – K: Zaal Cafe De Kroon, Plaats, 8800 Oekene Roeselare – Contact: Marcel Trybou, Mandellaan 475, 8800 Roeselare (Tel.: 0485/462828) (marcel.trybou@gmail.com)
Organisatie VC Hoger Op Gardeboefeesten.
www.kronetrappers.be

Enkele sfeerbeelden

 

Enkele foto’s uit het aanbod
Gardeboe Criterium Oekene

Gardeboe criterium Oekene

Gardeboecriterium Oekene 2012

Gardeboe Criterium Oekene

Gardeboe Criterium Oekene

Gardeboe Criterium Oekene 2012

Gardeboe Criterium Oekene

Gardeboe criterium Oekene september 2012

Gardeboe Criterium oekene

Gardeboe criterium Oekene

Joeri Calleeuw wint Gardeboe Criterium Oekene 2012

Joeri Calleeuw wint Gardeboe Criterium Oekene
Resultaat

1. CALLEEUW Joeri – BCV WORKS CT INGELMUNSTER
2. BERNATONIS Marius – FUJI TEST TEAM
3. DEGEZELLE Kevin – WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
4. VANDAELE Philip – WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
5. DEVROYE Kim – WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
6. DECLERCQ Thierry – WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
7. MANIUSIS Martynas – FUJI TEST TEAM
8. ROLET Sylvain – WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
9. DEMEYERE Geoffrey – DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK
10. LAPERE Steven – DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK
11. LANGEDOCK Mathieu – WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
12. VERVERKEN Pieter – CYCLING TEAM VERMEEREN
13. DEWILDE Wouter – TRUST MTB TEAM VZW
14. DE VRIESE Stijn – SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE
15. VANTHOURNOUT Brecht – DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK
16. VANBELLE Mathias – KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
17. CALLEWAERT Rodric – DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK
18. VERVERKEN Gerdy – DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
19. LAPEIRE Simon – BCV WORKS CT INGELMUNSTER
20. FRANCQ Eamon – CALIFORNIA CYCLING
21. CALLEWAERT Cédric – DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK
22. VANLAERE Kenny – CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO
23. VANHOUTTEGHEM Vincent – WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
24. LAMBRECHT Martijn – WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
25. LAPIERRE Stijn – LUCA TEAM BELGIUM
26. HARRIS Joe – CT TOMACC
27. FEYS Wim – CYCLING TEAM VERMEEREN
28. VANDENBUSSCHE Tom – BCV WORKS CT INGELMUNSTER
29. DESREUMAUX Ludwig – WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
30. CLAERHOUT Sven – DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK
31. CLAUWAERT Joeri – CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
32. ASHLEY Thomas – CT TOMACC
33. FEYS Dominique – PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
34. LACROIX Dany – VELO CLUB DE L´ESPOIR CONDRUZIEN
35. BORRY Kim – CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
36. DESMET Jani – DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK
37. LIEFOOGHE Bert – CT TOMACC
38. VUYLSTEKER Pieter – DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK
39. DE NAEGHEL Manuel – ARDILLES CYCLING TEAM
40. DESMET Sébastien – WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
41. VANDIERENDONCK Jan – WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
42. GRAHAM Hamish – ASFRA
43. VAN GHELUWE Frederick – CYCLING TEAM VERMEEREN
997 – WIELFAERT Martino – PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
997 – DECLERCQ Wouter – TRUST MTB TEAM VZW
997 – VANLUCHENE Stijn – SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE
997 – DEBOUVER Alain – CYCLING TEAM VERMEEREN
997 – GOVAERT Kenny – A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM
997 – DEWAELE Kevin – FLEMISH CYCLING PROJECTS
997 – MAES Wim – CYCLING 2011

Website organisatie: www.gardeboefeesten.be
Website Kronetrappers: www.kronetrappers.be

Sluit Menu