Engelbert Van Keirsbulck wint 18e Grote Prijs Hostekint
Engelbert Van Keirsbulck wint 18e GP Hostekint

Engelbert Van Keirsbulck wint 18e Grote Prijs Hostekint

De 47 nieuwelingen reden de 18e GP Hostekint in stralend weer. De eerste ronden was er 1 jongeman die kon ontsnappen uit het peleton. Verschillende ronden reed hij alleen voorop, maar werd daarna bij gehaald door de achtervolgende groep. Daar achter kwam nog een drietal van ‘Jonge Renners Roeselare’ die de aansluiting probeerden te maken, maar de kopgroep van 7 renners was niet meer bij te halen. Ze reden met meer dan anderhalve minuut voorsprong op het peleton, de winnaar zou dus vooraan gezocht moeten worden.

De sprint werd al van ver op gang getrokken en hierin toonde Engelbert Van Keirsbulck (Wielergroep Beveren 2000 en neef van Guillaume Van Keirsbulck) zich de snelste voor Bert Bonne (Jonge Renners Roeselare) en Goran Vansteenkiste (C.T.- DJ.Matic-Kortrijk).

Engelbert Van Keirsbulck wint 18e GP Hostekint
Engelbert Van Keirsbulck wint de 18e GP Hostekint voor Bert Bonne en Goran Vansteenkiste.

 

Foto’s van de 18e GP Hostekint:

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

GP Hostekint

18e GP Hostekint

GP Hostekint

GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

Rino Vandromme

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e

Speaker Gilbert Vandromme

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

18e GP Hostekint

Engelbert Van Keirsbulck wint 18e GP Hostekint

Engelbert Van Keirsbulck wint 18e GP Hostekint

 

Bekijk hier de hele reeks

 

Resultaat 18e GP Hostekint (nieuwelingen)

28/04/2013 ROESELARE (W) – 1.17.3 Nieuwelingen – Open Omloop
Technische gegevens
61,6 km – 500 EUR. – I: In Den Trag, Stationsplein 2, 8800 Roeselare (051200249). – U: 13:30/14:45/15:00 – K: Stedelijk Sporstadion, Spanjestraat 181, 8800 Roeselare – Contact: Wim Vanoverbeke, St. Amandstraat 16, 8800 Roeselare (Tel.: 0474614045) (vanoverbeke.wim@skynet.be) – Extra info: 11 x 5,6 km

18 de Grote Prijs HOSTEKINT – AANTAL DEELNEMERS: 47

1
VAN KEIRSBULCK Engelbert
WIELERGROEP BEVEREN 2000
0
2
BONNE Bert
JONGE RENNERS ROESELARE

3
VANSTEENKISTE Goran
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

4
PIETERS Justin
JONGE RENNERS ROESELARE

5
JAQUES Arne
JONGE RENNERS ROESELARE

6
D´HONDT Jari
JONGE RENNERS ROESELARE

7
OSTYN Arthur
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

8
VANBORM Kenneth
JONGE RENNERS ROESELARE

9
OSTYN Kenzy
JONGE RENNERS ROESELARE

10
VANDEVYVERE Gauthier
WIELERTEAM IEPER

11
GHELDOF Michiel
JONGE RENNERS ROESELARE

12
BRULEZ Miqélé
TIELTSE RENNERSCLUB

13
VANDEVOORDE Jari
FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

14
PERNEEL Simon
JONGE RENNERS ROESELARE

15
VANGAMPELAERE Siebe
WIELERTEAM IEPER

16
HOUTTEKIER Aython
JONGE RENNERS ROESELARE

17
TANGHE Lukas
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

18
BEN SEDDIK Youssef
ZANNATA – LOTTO CT MENEN VZW

19
DE SMET Jelle
CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK

20
MAENE Jebbe
KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

21
VANSTEENKISTE Arne
JONGE RENNERS ROESELARE

22
PUGENGER Kylian
VC HAUT PAYS – MULTISPORT

23
VERMEULEN Niels
TIELTSE RENNERSCLUB

24
FRANCE Wolf
JONGE RENNERS ROESELARE

25
DERYCKERE Jens
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

26
VANDENBROUCKE Bjarne
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

27
CABOOTER Quinn
JONGE RENNERS ROESELARE

28
BRUGGHE Bjarno
JONGE RENNERS ROESELARE

29
BORGOO Lowie
JONGE RENNERS ROESELARE

30
GOOSSENS Stijn
JONGE RENNERS ROESELARE

31
POULAIN Dylan
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

32
BOUTEN Migel
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

33
DEMUYZERE Fabio
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

34
MAES Elias
CT FORCE VZW

35
FIERS Jens
C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

36
THAULEZ Sören
BOYS TEAM COLFONTAINE

37
SANDERS Tibo
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

38
BOUCKHUYT Jonas
FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

39
GHEQUIERE Jens
PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

40
DEKONING Fabrizio
TIELTSE RENNERSCLUB

41
LAMBRECHT Robbe
TIELTSE RENNERSCLUB

42
PIENS Robin
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

997
BILLIET Jan
JONGE RENNERS ROESELARE

997
DEBACKER Louis
JONGE RENNERS ROESELARE

997
BREDA Ayrthon
ASFRA RACING TEAM

997
THORÉ Simon
NO LIMIT TEAM

997
DELCOURT Julien
BOYS TEAM COLFONTAINE

 

Meer info en historiek over de Grote Prijs Hostekint vind je hier.

Sluit Menu