Thomas Vanhaecke is Westvlaams Kampioen wielrennen bij de Elite zonder contract
Thomas Vanhaecke wint PK West-Vlaanderen

Thomas Vanhaecke is Westvlaams Kampioen wielrennen bij de Elite zonder contract

Het Westvlaams Kampioenschap wielrennen voor elite zonder contract 2013 ging door in Rumbeke en is gewonnen door Thomas Vanhaecke van Team 3M. Hij is meteen de opvolger van Dries Depoorter (11e), de vorige provinciaal kampioen in deze reeks. In een spurt met 3 was hij duidelijk sneller dan Bart Kuypers (VL Technics – Abutriek Cycling Team) en Isaak Bultynck (Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove).

 

 

Foto’s van PK wielrennen in West-Vlaanderen (Rumbeke):

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

Ward VanderMeiren

PK West-Vlaanderen EzC

Pieter-Jan Debackere

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

Ward Vander Meiren

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

Ward Vander Meiren

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

PK West-Vlaanderen EzC

Thomas Vanhaecke wint PK West-Vlaanderen

Thomas Vanhaecke wint PK West-Vlaanderen in Rumbeke

Bart Kuypers wordt 2e voor Isaak Bultynck

Dovy Keukens Fcc renners samen over de meet

Podium PK West-Vlaanderen 2013: Thomas Vanhaecke voor Bart Kuypers en Isaak Bultynck

Podium PK West-Vlaanderen 2013: Thomas Vanhaecke voor Bart Kuypers en Isaak Bultynck

 

Resultaat Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen EzC 2013 (Rumbeke)

Technische gegevens
140 km – 690 EUR – Bijkomende prijzen: 100 EUR. – I: Cafe De Gilde, St Petrus En Paulusstraat, 8800 Rumbeke – U: 12:00/13:45/14:00 – K: Parochiaal Centrum Den Hazelt, P Slossestraat, 8800 Rumbeke – Contact: Casteleyn Ernest, Kwadestraat 11, Rumbeke (Tel.: 0477761186) – Extra info: 20 x 7 km / 10€ (31-40) – Website: www.wiebowest.be

PK WEST-VLAANDEREN ELITE ZONDER CONTRACT
AANTAL DEELNEMERS: 108

1
VANHAECKE Thomas
TEAM 3M

2
KUYPERS Bart
VL TECHNICS – ABUTRIEK CYCLING TEAM

3
BULTYNCK Isaak
WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH

4
FRANÇOYS Sven
CAPINO – GELDHOF CYCLING TEAM

5
MAENE Kevin
CYCLING TEAM LUTHO

6
BULTYNCK Kenneth
CYCLING TEAM ZUIDWEST

7
VANBECELAERE Tom
WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH

8
VERMOTE Alphonse
AN POST – CHAINREACTION

9
ORBIE Stephen
VL TECHNICS – ABUTRIEK CYCLING TEAM

10
DEBRABANDERE Thomas
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

11
DEPOORTER Dries
DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA

12
DEWILDE Wouter
TEAM DESCHUYTTER – KWSC WESTKERKE

13
MARCHAND Gianni
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

14
ALLEGAERT Matthias
CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

15
VANLAERE Kenny
CYCLING TEAM LUTHO

16
LAPIERE Ward
DOVY KEUKENS – FCC

17
MAES Jo
VL TECHNICS – ABUTRIEK CYCLING TEAM

18
RAEDT Nielsen
DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA

19
FRANCOIS Jurgen
COLBA SUPERANO HAM

20
DELAMEILLEURE Mathias
DOVY KEUKENS – FCC

21
DECAESTEKER Frederik
DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA

22
RAMMANT Stijn
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

23
DERYCKE Lorenzo
VL TECHNICS – ABUTRIEK CYCLING TEAM

24
ROELS Sam
CYCLING TEAM VERMEEREN – RUWOMAT

25
VANDEN BAK Laurent
AN POST – CHAINREACTION

26
DE WAELE Dieter
CAPINO – GELDHOF CYCLING TEAM

27
JOSEPH Stijn
OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

28
SCHIETGAT Pedro
CAPINO – GELDHOF CYCLING TEAM

29
BRUYNEEL Giel
CYCLING TEAM VERMEEREN – RUWOMAT

30
DECOUTTERE Jonas
DOVY KEUKENS – FCC

31
SABBE Enzo
WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH

32
DE SMET Andy
CYCLING TEAM ZUIDWEST

33
VERKINDEREN Frederik
TEAM 3M

34
VANDIERENDONCK Jan
KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

35
DEMEYERE Geoffrey
CYCLING TEAM ZUIDWEST

36
VERVERKEN Gerdy
CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS

37
LANGEDOCK Mathieu
WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH

38
VANHILLE Xavier
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

39
VERCRUYCE Jim
COLBA SUPERANO HAM

40
MEEUS Sil
BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

41
BLONDEEL Charlie
WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH

42
BAERT Mathieu
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

43
DENOLF Gianni
CYCLINGCHAMPS

44
TOORTELBOOM Frederik
TEAM DESCHUYTTER – KWSC WESTKERKE

45
HIMPENS Maarten
DOVY KEUKENS – FCC

46
VANDER MEIREN Ward
DOVY KEUKENS – FCC

47
CHAMON Thomas
WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH

48
BREYE Stijn
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

49
DEMUYNCK Koen
WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH

50
LEGRAND Wesley
CAPINO – GELDHOF CYCLING TEAM

51
VANDAELE Philip
CAPINO – GELDHOF CYCLING TEAM

52
VERHIEST Olivier
CYCLING TEAM LUTHO

53
STEVENS Juhani
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

54
SCHIETTECATTE Steven
K.V.C. DEINZE VZW

55
FEYS Wim
CYCLING TEAM VERMEEREN – RUWOMAT

56
LIEFOOGHE Bert
CT TOMACC

57
CALLEWAERT Rodric
DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA

58
VANEECKHOUTTE Karl
VL TECHNICS – ABUTRIEK CYCLING TEAM

59
DEBACKERE Pieter-jan
DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA

60
LAPERE Kris
CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS

61
VANASSCHE Tom
CAPINO – GELDHOF CYCLING TEAM

62
CORNELIS Nico
TEAM DIAVOLO

63
KERKHOF Stefaan
WIELERTEAM IEPER

64
MOERMAN Mathieu
CAPINO – GELDHOF CYCLING TEAM

65
CALLEWAERT Cédric
DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA

66
SNICK Jeroen
TERRA FOOTWEAR – BICYCLE LINE

67
ALLEMAN Tim
MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

68
SIERENS Kristof
CYCLING TEAM LUTHO

69
MEERSSCHAERT Kristof
TEAM DESCHUYTTER – KWSC WESTKERKE

70
COUDENYS Wesley
DMC- CYCLING TEAM

71
LAPERE Steven
DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA

72
DAUW Jasper
CYCLING TEAM LUTHO

73
VANSIELEGHEM Jasper
CYCLING TEAM LUTHO

74
MOERMAN Steven
WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH

75
VICTOOR Benito
CYCLING TEAM ZUIDWEST

997
ANSEEUW Thomas
KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

997
BORRY Kim
DOVY KEUKENS – FCC

997
CLAUWAERT Joeri
W.T.C. WALTER GODEFROOT

997
COLAERT Pascal
DOVY KEUKENS – FCC

997
DE DECKER Steven
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

997
DE MEYDTS Sven
DOVY KEUKENS – FCC

997
DE NAEGHEL Manuel
CAPINO – GELDHOF CYCLING TEAM

997
DEJAEGHER Aron
BAGUET BICYCLE CENTER – M.I.B.A. POORTEN

997
DELIE Kevin
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

997
DENYS Brecht
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

997
DEPREE Aaike
CYCLING TEAM LUTHO

997
DESMET Jani
CYCLING TEAM ZUIDWEST

997
DESREUMAUX Ludwig
WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH

997
DURY Davy
WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH

997
GELDHOF David
WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH

997
GOVAERT Arne
CAPINO – GELDHOF CYCLING TEAM

997
HEYTENS Kess
TEAM 3M

997
HOSTE Brian
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

997
MINNE Stijn
ALL FRIENDS CYCLING

997
SERVRANCKX Michael
NAPOLEON GAMES – ST MARTINUS CT – KERKSK

997
SLABINCK Anthony
TEAM DESCHUYTTER – KWSC WESTKERKE

997
STAESSEN Jens
CT FORCE VZW

997
TYTGAT Lander
WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH

997
VAN GHELUWE Frederick
CYCLING TEAM VERMEEREN – RUWOMAT

997
VANCRAEYNEST Kevin
DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA

997
VANHEE Arne
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

997
VANKERSSCHAEVER Klaas
WIELERTEAM WAASLAND VZW

997
VANLUCHENE Mats
CYCLING TEAM ZUIDWEST

997
VANLUCHENE Stijn
CYCLING TEAM ZUIDWEST

997
VANSIELEGHEM Lander
CYCLING TEAM LUTHO

997
VERHOOGHE Nick
CYCLING TEAM LUTHO

997
VERVERKEN Pieter
CYCLING TEAM VERMEEREN – RUWOMAT

997
WIELAND Mathias
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

Sluit Menu