Tom Van Asbroeck wint 2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré
Tom Van Asbroeck wint 2e GP Monseré

Tom Van Asbroeck wint 2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré

Tom Van Asbroeck (Topsport Vlaanderen – Baloise) heeft in een millimetersprint de 2e editie gewonnen van de Grote Prijs Jean-Pierre Monseré. Van Asbroeck won de sprint van 3 medevluchters, voor Wouter Wippert en Baptiste Planckaert.

Al snel konden renners ontsnappen uit het peleton. Een groep van 15 renners reed een hele tijd voor het peleton. Daaruit konden 5 renners weg rijden en strijden voor de overwinning aan het Sint-Amandsplein in Roeselare.
Belgisch Kampioen Stijn Devolder kwam er voor het eerst zijn Belgisch Kampioenentrui showen aan het publiek, maar stapte rond half koers af. Hij zat toen in het peleton, waarvan toen al duidelijk was dat ze de kopgroep niet meer zouden terug nemen.

In de laatste ronde was verminderde de voorsprong van de leiders op de achtervolgers, waarin oa Jelle Wallays en Maxime Vantomme reden, maar ze konden toch strijden voor de overwinning. Kenny Dehaes kwam met Van Asbroeck in het wiel nog terug bij de leiders. Van Asbroeck ging de sprint van ver aan en kon de anderen verslaan in een millimetersprint. Met 4 op een rij moest zelfs een finish-foto goed bekeken worden om alle renners op de juiste plaats aan te wijzen.
Tom Van Asbroeck boekte hiermee zijn eerste zege van het seizoen en volgt Frédéric Amorison op, op de erelijst van de Grote Prijs Jean-Pierre Monseré.

Resultaat:
1. Van Asbroeck Tom (Topsport Vlaanderen – Baloise)
2. Wippert Wouter (Team 3M)
3. Planckaert Baptiste (Crelan-Euphony)

Volledige uitslag, onderaan de pagina.

Website organisatie: www.gpmonsere.be
Video-verslag op Focus-WTV.

Foto’s 2e editie GP Jean-Pierre Monseré

Tom Van Asbroeck wint 2e GP Monseré

Tom Van Asbroeck
Tom Van Asbroeck

 

Foto’s VIP

VIP - GP Monseré

Daphne Devos

Jessica Vandromme

Wim Crabbe

VIP GP Monseré

VIP GP Monseré

Virginie Debackere en Jean-Claude Lagaisse

de zussen Monseré

Omer Hoorne

Peter Naessens

VIP GP Monseré

Sarah Geeraert

VIP GP Monseré

VIP GP Monseré

Cindy Debue

Ludo Vandromme en Geert Vanhullebusch

Ann-Sophy en Frédéric Vansteenkiste

jonge wielerfan

Rino Vandromme

VIP GP Monseré - de rode broeken

 

Foto’s wedstrijd

Klaas Lodewyck

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Bert Debacker

Niko Eeckhout

Ward Vander Meiren

Michael Van Staeyen

Leigh Howard

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Stijn Devolder

Gorik Gardeyn

Stijn Devolder

Stijn Devolder

Alien Denys en Zico Waeytens

Rino Vandromme en mevrouw Monseré

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

start 2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Yannick Eijssen

Gert-Jan Van Immerseel

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Mathias Delameilleure

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Koen Barbe

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Maxime Vantomme

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Kenny Bouvry

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Stijn Devolder

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Tom Van Asbroeck

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Christophe Prémont en Stijn Neirynck

Daniel Abraham

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Jasper Baert

Jonas Viaene

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Stijn Devolder

Ward Vander Meiren

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Niko Eeckhout

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Baptiste Planckaert en Jelle Wallays

Jens Keukeleire en Kenny Dehaes

Klaas Lodewyck

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Jari Salomein

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Gorik Gardeyn

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Bert Debacker

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Bert Debacker

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Jelle Wallays

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Michael Van Staeyen

eindsprint 2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Eindsprint 2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Eindsprint 2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Eindsprint 2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Eindsprint 2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Eindsprint 2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Eindsprint2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Eindsprint 2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Tom Van Asbroeck, winnaar 2e GP Monseré

Podium, 2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Tom Van Asbroeck

 

Bekijk hier de hele reeks

 

 

Resultaat 2e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré, zondag 7 juli 2013

GP Jean Pierre Monseré – AANTAL DEELNEMERS: 125

1
VAN ASBROECK Tom
TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE
0
2
WIPPERT Wouter
TEAM 3M

3
PLANCKAERT Baptiste
CRELAN-EUPHONY

4
KEUKELEIRE Jens
ORICA GREENEDGE

5
VAN HECKE Preben
TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE

6
PEETERS Kevin
CRELAN-EUPHONY

7
DEHAES Kenny
LOTTO-BELISOL

8
BARBE Koen
CRELAN-EUPHONY

9
WILLS Ryan
TERRA FOOTWEAR – BICYCLE LINE

10
VANTOMME Maxime
CRELAN-EUPHONY

11
WALLAYS Jelle
TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE

12
SYS Klaas
CRELAN-EUPHONY

13
KUYPERS Bart
VL TECHNICS – ABUTRIEK CYCLING TEAM

14
VERRAES Benjamin
ACCENT.JOBS-WANTY

15
BULTYNCK Kenneth
CYCLING TEAM ZUIDWEST

16
MCNALLY Mark
AN POST – CHAINREACTION

17
DE BACKER Bert
TEAM ARGOS-SHIMANO

18
VERKINDEREN Frederik
TEAM 3M

19
VEREECKEN Nicolas
AN POST – CHAINREACTION

20
PRÉMONT Christophe
CRELAN-EUPHONY

21
DUFRASNE Jonathan
WALLONIE-BRUXELLES

22
CASIER Arne
MORGAN BLUE C.T. VZW

23
SEYNAEVE Lander
EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

24
HABEAUX Gregory
ACCENT.JOBS-WANTY

25
BORRY Kim
DOVY KEUKENS – FCC

26
DENOLF Ritchie
EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

27
ABRAHAM Daniel
CCN CYCLING TEAM

28
BAERT Jasper
CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

29
VANDROMME Evert
VENTILAIR – STERIA

30
VANNESTE Evert
VL TECHNICS – ABUTRIEK CYCLING TEAM

31
VANDAELE Philip
CAPINO – GELDHOF CYCLING TEAM

32
BOUVRY Kenny
TERRA FOOTWEAR – BICYCLE LINE

33
MYNGHEER Daan
EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

34
CLAEYS Kevin
CRELAN-EUPHONY

35
BREYNE Jonathan
CRELAN-EUPHONY

36
COMMEYNE Davy
ACCENT.JOBS-WANTY

37
HOVELIJNCK Kurt
CRELAN-EUPHONY

38
VANDENBOGAERDE Jens
CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

39
GARDEYN Gorik
DOLTCINI-FLANDERS

40
DE WAELE Dieter
CAPINO – GELDHOF CYCLING TEAM

41
DEWEER Jochen
VL TECHNICS – ABUTRIEK CYCLING TEAM

42
GATE Aaron
AN POST

43
SNICK Jeroen
TERRA FOOTWEAR – BICYCLE LINE

44
FARAZIJN Maxime
EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

45
JUODVALKIS Egidijus
CRELAN – EUPHONY

46
VANLERBERGHE Bert
VENTILAIR – STERIA

47
DEVILLERS Gilles
CRELAN-EUPHONY

48
DE TROYER Tim
ACCENT.JOBS-WANTY

49
SALOMEIN Jarl
TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE

50
VAN STAEYEN Michaël
TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE

51
EVRARD Laurent
WALLONIE-BRUXELLES

52
FAUVILLE Dimitri
VERANDAS WILLEMS

53
DENUWELAERE Jan
STYLE & CONCEPT

54
DECOUTTERE Jonas
DOVY KEUKENS – FCC

55
MERTENS Robin
VL TECHNICS – ABUTRIEK CYCLING TEAM

56
VINGERLING Michael
TEAM 3M

57
DECOSTER Merlijn
VL TECHNICS – ABUTRIEK CYCLING TEAM

58
GOVAERT Arne
CAPINO – GELDHOF CYCLING TEAM

59
CUNNINGHAM Joshua
TERRA FOOTWEAR

60
DEBAERE Giovanni
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

61
TIGRINE Mehdi
ASFRA RACING TEAM

62
LANNOO Jaromir
DOVY KEUKENS – FCC

63
MC CARTHY Eoin
TERRA FOOTWAER

64
VAN HOECKE Gijs
TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE

65
STEARNES Joel
TERRA FOOTWEAR

66
DE SCHUYTER Arne
VL TECHNICS – ABUTRIEK CYCLING TEAM

67
CAUWELIER Glenn
VL TECHNICS – ABUTRIEK CYCLING TEAM

68
KIM Byung Cheol
GEUMSAN INSAM CELLO

69
DELAMEILLEURE Mathias
DOVY KEUKENS – FCC

70
VANBILSEN Kenneth
TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE

71
BERNATONIS Marius
TEAM 3M

72
SCHIETGAT Pedro
CAPINO – GELDHOF CYCLING TEAM

73
DE SMET Andy
CYCLING TEAM ZUIDWEST

74
VANDER MEIREN Ward
DOVY KEUKENS – FCC

75
SOENENS Alessandro
CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

76
DEMEULENAERE Sebastien
CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

77
VICTOOR Benito
CYCLING TEAM ZUIDWEST

78
GODERIS Jelle
TEAM3M U23

79
VERMEULEN Emiel
EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

80
DELEUZE Cédric
VC HAUT PAYS

81
CAMERON Timothy
TERRA FOOTWEAR BICYCLE LINE

82
LAPIERRE Stijn
CYCLING TEAM VERMEEREN – RUWOMAT

83
DESMECHT David
EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

84
ROTTY Glenn
VL TECHNICS – ABUTRIEK CYCLING TEAM

85
DEBACKERE Pieter-jan
DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA

997
DEVOLDER Stijn
RADIOSHACK-NISSAN

997
VIAENE Jonas
OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

997
CLAERHOUT Sven
DOVY KEUKENS – FCC

997
VAN STAEYEN Kevin
OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

997
BOSTOEN Gianni
CYCLING TEAM ZUIDWEST

997
OERLEMANS Tom
CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

997
PATRON Christian
WALLONIE-BRUXELLES

997
VAN RUYMBEKE Thieme
VL TECHNICS – ABUTRIEK CYCLING TEAM

997
BEENS Sebastiaan
TERRA FOOTWEAR BICYCLE LINE

997
NOTREDAME Thybo
CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

997
MERTENS Tim
TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE

997
NEIRYNCK Stijn
TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE

997
HOWARD Leigh
ORICA GREENEDGE

997
VERSTRAETE Ludwig
OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

997
VANDERBEKEN Bjarne
CAPINO – GELDHOF CYCLING TEAM

997
BAESTAENS Vincent
CRELAN-EUPHONY

997
ORBIE Stephen
VL TECHNICS – ABUTRIEK CYCLING TEAM

997
LODEWYCK Klaas
BMC RACING TEAM

997
CAPPELLE Andy
ACCENT.JOBS-WANTY

997
CAETHOVEN Steven
ACCENT.JOBS-WANTY

997
HIMPENS Maarten
DOVY KEUKENS – FCC

997
AMORISON Frédéric
CRELAN-EUPHONY

997
VERDIJCK Niels
V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

997
JEONG Cheung Gyo
GEUMSAN INSAM CELLO

997
CHOE Hyeong Min
GEUMSAN INSAM CELLO

997
YOO Ki Hong
GEUMSAN INSAM CELLO

997
YOUM Jung Hwan
GEUMSAN INSAM CELLO

997
DEMEYERE Geoffrey
CYCLING TEAM ZUIDWEST

997
BAIN Nick
TERRA FOOTWEAR

997
GUNMAN Taylor
TERRA FOOTWEAR

997
ROSZKIEWICZ Raphaël
VC HAUT PAYS

997
VAN IMMERSEEL Gert-jan
DOLTCINI-FLANDERS

997
EIJSSEN Yannick
AFDELING ANTWERPEN – WBV

997
EECKHOUT Niko
AN POST – CHAINREACTION

997
VAN MELSEN Kevin
ACCENT.JOBS-WANTY

997
POLAZZI Fabio
WALLONIE-BRUXELLES

997
VANDOUSSELAERE Sven
TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE

997
MAES Jo
VL TECHNICS – ABUTRIEK CYCLING TEAM

997
NECKEBROECK Sven
TERRA FOOTWEAR – BICYCLE LINE

997
DE BAETS Kristof
CYCLING TEAM THE BANANAS

Sluit Menu