Joeri Calleeuw wint Gardeboe Criterium Oekene 2013
Joeri Calleeuw wint Gardeboe Criterium 2013

Joeri Calleeuw wint Gardeboe Criterium Oekene 2013

  • Bericht auteur:
  • Berichtcategorie:Sportnieuws

Net zoals vorig jaar in 2012, heeft Joeri Calleeuw het Gardeboe Criterium gewonnen.
Het criterium van 69 km gaat traditioneel door op vrijdagavond in Oekene, waar de feesttent van de Gardeboefeesten opgesteld staat. In 2013 zijn ze reeds toe aan de 39ste editie van de Gardeboefeesten.

Op zaterdag is er het Kampioenschap voor wielertoeristen.
UPDATE
Bart Proot van onze ploeg @CabMontes wint zaterdag 2de keer kampioenschap #Roeselare voor wielertoeristen Gardeboe Classic in cat 40-50j
Bron: @RikDecadt

De wielerwedstrijd wordt georganiseerd door VC Hoger Op Gardeboefeesten.
Website Gardeboefeesten: www.gardeboefeesten.be

Joeri Calleeuw
Archieffoto (editie 2012)

 

Resultaat Gardeboe Criterium 2013

13/09/2013 ROESELARE OEKENE (W)
1.12 – Elite z.c./U23 – Gesloten omloop
Technische gegevens

69 km – 690 EUR. Voorinschrijvingen: Trybou Marcel, Mandellaan 475, 8800 Roeselare (0485462828) (marcel.trybou@gmail.com). – I: Cafe – Platte Tube -, Oekensestraat 171, 8800 Oekene-Roeselare – U: 16:00/17:00/17:30 – K: Feestzaal De Kroon, Plaats, 8800 Oekene-Roeselare – Contact: Marcel Trybou, Mandellaan 475, 8800 Roeselare (Tel.: 0485462828) (marcel.trybou@gmail.com) –
Website: www.gardeboefeesten.be

GARDEBOECRITERIUM
AANTAL DEELNEMERS: 42

1 CALLEEUW Joeri – VENTILAIR – STERIA
2 PIETERS Sibrecht – TEAM 3M
3 DEBRABANDERE Thomas – KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
4 DECLERCQ Thierry – CAPINO – GELDHOF CYCLING TEAM
5 VERVERKEN Gerdy – CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS
6 DECOUTTERE Jonas – DOVY KEUKENS – FCC
7 CALLEWAERT Rodric – DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA
8 DIEPENDAELE Jurgen – BAGUET BICYCLE CENTER – M.I.B.A. POORTEN
9 SABBE Enzo – WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH
10 VANDENBUSSCHE Jens – CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
11 VANGHELUWE Robbe – CAPINO – GELDHOF CYCLING TEAM
12 DENOLF Ritchie – EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP
13 DELAMEILLEURE Mathias – DOVY KEUKENS – FCC
14 DESMET Jani – CYCLING TEAM ZUIDWEST
15 VANTHOURNOUT Brecht – DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA
16 CLOCHET Maarten – TRUST MTB TEAM VZW
17 VANDAELE Philip – CAPINO – GELDHOF CYCLING TEAM
18 CALLEWAERT Cédric – DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA
19 HAERINCK Steven – KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
20 CLAERHOUT Sven – DOVY KEUKENS – FCC
21 REMORY Stijn – DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
22 DEVOLDERE Niki – K.V.C. DEINZE VZW
23 DELEU Robbe – KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
24 SEMERANO Kevin – PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
25 DE WAELE Dieter – CAPINO – GELDHOF CYCLING TEAM
26 DEBACKERE Pieter-jan – DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA
27 LANGEDOCK Mathieu – WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH
28 FEYS Dominique – PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
29 VANDIERENDONCK Jan – KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
30 DE VRIENT Matthias – LUMET – V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T
31 LAPIERE Ward – DOVY KEUKENS – FCC
32 VERVERKEN Pieter – CYCLING TEAM VERMEEREN – RUWOMAT
33 CLAUWAERT Joeri – W.T.C. WALTER GODEFROOT
34 SCHOONACKER Jehudi – CYCLING TEAM ZUIDWEST
35 BRUYNEEL Giel – CYCLING TEAM VERMEEREN – RUWOMAT
36 LAMBRECHT Martijn – KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
37 CARRINGTON Mitchell – DOUCHY-THALASSA
38 LAPERE Steven – DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA
39 ISRAEL Pieter – LUDO PEETERS CYCLING TEAM

997 VERSTRAETE Ludwig – OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
997 DECEUNINCK Nico – K.V.C. DEINZE VZW
997 – NOTREDAME Thybo – CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS