Miniemen- en aspirantencross op MSKA Roeselare

Miniemen- en aspirantencross op MSKA Roeselare

MSKA Roeselare organiseerde voor het eerst een cross op hun eigen domein. Zowel miniemen als apiranten konden er voor enkele zware rondjes terecht om hun conditie te meten aan hun leeftijdsgenoten. Voorafgaand was er een kleine initiatie opgezet. Bij de miniemen werd het eerste rondje samen afgelegd met begeleiders van MSKA Roeselare.

Peter van de organisatie is cyclo-crosser Sven Vanthourenhout. Hij was aanwezig en overhandigde de medailles aan de winnaars.

Op het MSKA Roeselare kan je trouwens kiezen voor een optie wielrennen op school! Dat krijg je dan voor 3-4 uren per week.
Meer info hierover vind je op de website van het KA Roeselare.

Winnaars:
Miniemen 9j: Robbe Brabant (Cycling Team Luc Wallays – Jonge Renners)
Miniemen 10j: Iben Rommelaere (Provinciale afdeling West-Vlaanderen WBV)
Miniemen 11j: Pieter Pauwels (Rudyco-Ripa Cycling Team)
Aspiranten 12j: Jarne Vandersteen (Royal Cureghem Sportief vzw)
Aspiranten 13j: Robbe De Weert (Young Cycling Team vzw)
Aspiranten 14j: Joren Thys (K.W.C. Heist Zuiderkempen vzw)
Aspiranten meisjes 13j: Lindsay Windels (WC DE Molenspurters Meulebeke)
Aspiranten meisjes 14j: Rune Debremaeker (Goeman Scott Cycling)

Volledige resultaten vind je onderaan de pagina.

Website MSKA Roeselare: www.mskaroeselare.be
Facebookpagina MSKA Roeselare wielrennen: www.facebook.com/WielrennenOpSchool

Wedstrijdfoto’s

Miniemencross

wielrennen op MSKA Roeselare

initiatie cyclocross MSKA Roeselare

initiatie cyclocross MSKA Roeselare

initiatie cyclocross MSKA Roeselare

initiatie cyclocross MSKA Roeselare

initiatie cyclocross MSKA Roeselare

initiatie cyclocross MSKA Roeselare

initiatie cyclocross MSKA Roeselare

initiatie cyclocross MSKA Roeselare

initiatie cyclocross MSKA Roeselare

initiatie cyclocross MSKA Roeselare

initiatie cyclocross MSKA Roeselare

initiatie cyclocross MSKA Roeselare

initiatie cyclocross MSKA Roeselare

initiatie cyclocross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Robbe Brabant

Robbe Brabant

Podium Miniemencross 9 jaar MSKA Roeselare

 

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Iben Rommelaere

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Iben Rommelaere

Iben Rommelaere

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

 

Pieter Pauwels

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Miniemencross MSKA Roeselare

Pieter Pauwels

Podium Miniemencross 11 jaar MSKA Roeselare

Pieter Pauwels

 

sfeerbeelden

Sven Vanthournhout
wielrennen Sven Vanthournhout

Jesse Vandenbulcke
wielrenster Jesse Vandenbulcke

Jesse Vandenbulcke
ra-ra, wie ben ik …

Justine Louchaert

hotdog eten

Sven Vanthournhout

 

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Jarne Vandersteen

Jarne Vandersteen

Podium Aspirantencross 12 jaar MSKA Roeselare

 

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Robbe De Weert

Aspirantencross MSKA Roeselare

Podium Aspirantencross 13 jaar MSKA Roeselare

Podium Aspirantencross jongens 13 jaar en meisjes 13 jaar MSKA Roeselare

 

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Aspirantencross MSKA Roeselare

Joren Thys

Joren Thys

Podium Aspirantencross 14 jaar MSKA Roeselare

Podium Aspirantencross meisjes 14 jaar MSKA Roeselare

 

Bekijk hier het volledige foto-album (340 foto’s).

 

Resultaten

9 j. – AANTAL DEELNEMERS: 4

1. BRABANT Robbe (CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS)
2. SERVRANCKX Gauthier (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
3. SANTRAINE Willy (ARMENTIERES)
4. LEEMANS Jonas (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)

10 j. – AANTAL DEELNEMERS: 15

1. ROMMELAERE Iben (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV)
2. SEYNAVE Yentl (VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM)
3. VANHAECKE Arno (CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS)
4. DE NYS Milan (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW)
5. VAN HOLLEBEKE Milan (VZW TIELTSE RENNERSCLUB – JIELKER GELDH)
6. VERVAEKE Ruben (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV)
7. DE BUYSSER Quinten (KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE)
8. SOENENS Leyton (CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS)
9. MONNIER Milan (CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS)
10. DECLERCK Ibe (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW)
11. LENAERS Milan (CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS)
12. DECNEUDT Mathias (CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS)
13. DE SCHRIJVER Runar (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
14. COUTTEAU Axana (WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE)
15. TAELMAN Owen (CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS)

11 j. – AANTAL DEELNEMERS: 10

1. PAUWELS Pieter (RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM)
2. BEUCKELAERE Lennert (WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE)
3. OOSTERLINCK Joes (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
4. VERCRUYSSE Tjorven (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT)
5. CLAUWAERT Dries (RIJSCHOOL AH – GENTSE VS)
6. VAN RENTERGHEM Siebe (VZW TIELTSE RENNERSCLUB – JIELKER GELDH)
7. DEKEERLE Mathieu (CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS)
8. JOOS Angel (CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS)
9. BAELE Jason (VZW TIELTSE RENNERSCLUB – JIELKER GELDH)
10. VANSTEENKISTE Vico (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)

12 j. – AANTAL DEELNEMERS: 13

1. VANDERSTEEN Jarne (ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW)
2. ORINS Robin (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT)
3. DELBAERE Ibe (WIELERCLUB “ONDER ONS – PARIKE” VZW)
4. LECERF William Junior (SECTION HENNUYERE)
5. TOMMELEIN Robbe (VZW TIELTSE RENNERSCLUB – JIELKER GELDH)
6. MEERT Noah (ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW)
7. DEJONGHE Senne (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
8. STRAGIER Massimo (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
9. DECKMIJN Matisse (CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS)
10. DEVOOGDT Henri (CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS)
11. THEUNYNCK Kasper (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW)
12. VAN ONACKER Sebastien (CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS)
13. LOUCHAERT Vital (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)

13 j. – AANTAL DEELNEMERS: 19

1. DE WEERT Robbe (YOUNG CYCLING TEAM VZW)
2. SANTRAINE Louis (CYCLO CLUB ARMENTIEROIS)
3. STRUYF Robbe (RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM)
4. DEJAEGHER Jasper (WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE)
5. WYSEURE Joran (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
6. DESMET Timo (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT)
7. CAS Stijn (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
8. VAN MELDERT Robin (VZW DE DEMERSPURTERS)
9. LAVERGE Maxim (RIJSCHOOL AH – GENTSE VS)
10. ERAUW Thiemo (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
11. GARDIN Michael (NO LIMIT TEAM)
12. VERMEULEN Robban (WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE)
13. VANSTEENKISTE Joshua (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
14. WALLAERT Yani (VZW TIELTSE RENNERSCLUB – JIELKER GELDH)
15. VAN ACKER Jasper (CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST)
16. LAEVENS Justin (FEESTCOMITEIT DROGENBOOM)
17. WINDELS Lindsay (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
18. VAN DE KERKHOVE Febe (VA-CYCLING TEAM ZELE)
997. DE SCHRIJVER Bjarne (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)

14 j. – AANTAL DEELNEMERS: 24

1. THYS Joren (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
2. CLAUWAERT Maarten (RIJSCHOOL AH – GENTSE VS)
3. VANDEN BUSSCHE Wannes (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
4. SPRANGERS Lloyd (VA-CYCLING TEAM ZELE)
5. DEWULF Maxim (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
6. MICHOTTE Cyril (SPRINTS.COM)
7. DEJONGHE Len (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
8. SANTY Arne (CT FORCE VZW)
9. GUNST Ruben (CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST)
10. ROOSE Matteo (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
11. DEWAELE Ruben (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
12. SLOCK Liam (VA-CYCLING TEAM ZELE)
13. CHRISTIAENS Régis (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE)
14. HOUTEKIER Justin (CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS)
15. TACK Imen (CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS)
16. APERS Indy (W.A.C. TEAM HOBOKEN)
17. DEBREMAEKER Rune (GOEMAN SCOTT CYCLING)
18. VANDECAVEYE Fleur (VZW TIELTSE RENNERSCLUB – JIELKER GELDH)
19. BORRA Victor (ZANNATA – LOTTO CT MENEN VZW)
20. ROSSEEUW Birger (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
21. DECKMIJN Isaline (CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS)
22. HANNE Milan (CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS)
23. BEERNAERT Benjamin (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT)
997. VANSTEENKISTE Charles (CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS)

13j meisjes – AANTAL DEELNEMERS: 2

1. WINDELS Lindsay (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
2. VAN DE KERKHOVE Febe (VA-CYCLING TEAM ZELE)

14j meisjes – AANTAL DEELNEMERS: 3

1. DEBREMAEKER Rune (GOEMAN SCOTT CYCLING)
2. VANDECAVEYE Fleur (VZW TIELTSE RENNERSCLUB – JIELKER GELDH)
3. DECKMIJN Isaline (CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS)

Resulaten Wielerbond Vlaanderen

 

Sluit Menu