Cyclocross op site MSKA Roeselare
aspirantencross mska Roeselare 2014

Cyclocross op site MSKA Roeselare

MSKA Roeselare organiseerde, net zoals vorig jaar, een cyclocross op hun eigen site. Het gaat om een cross voor miniemen (< 12 j) en aspiranten (12 j - 14 j). Bij het MSKA kan je 'wielrennen op school' volgen. In totaal kwamen zo'n 120 jongeren, miniemen en aspiranten, meedoen aan deze leuke en mooie veldrit. Met een drone werden alvast enkele leuke beelden gemaakt. Sven Vanthournhout had op woensdag al een initiatie gegeven aan de jongeren. Op speelse manier leerde hij hen de knepen van het vak. Enkele opgemerkte gasten: de familie Wallays, met Jelle en Jens die volgend jaar allebei voor Topsport-Vlaanderen zullen fietsen. Arne is de loper van de familie. Meer info vind je op hun facebookpagina: www.facebook.com/WielrennenOpSchool
Website:
www.mskaroeselare.be

Foto’s van de aspirantencross op MSKA Roeselare

Vanallesennogwat
drone

drone besturen

drone besturen

drone besturen

Wielrennen op school, MSKA Roeselare

MSKA Roeselare

Fangio Hoorelbeke en 2 wielerstudentes van MSKA Roeselare

Fangio Hoorelbeke en zijn wielerstudenten van MSKA Roeselare

Rein Van Waeyenberghe met Jelle Walleys en Jens Wallays

de familie Wallays, met oa Jelle, Jens en Arne

wielrennen op school

wielrennen op school

leuke muts

de koddigste supporter

 
Aspiranten 12 jaar
veldrijden mska roeselare

veldrijden - cyclocross mska Roeselare

veldrijden cyclocross mska roeselare

veldrijden cyclocross mska roeselare

veldrijden cyclocross mska roeselare

veldrijden cyclocross mska roeselare

veldrijden cyclocross mska roeselare

Brooklyn De Meuter

een specialleke

veldrijden cyclocross mska roeselare

veldrijden cyclocross mska roeselare

veldrijden cyclocross mska roeselare

veldrijden cyclocross mska roeselare

met 4 strijden voor de overwinning

veldrijden cyclocross mska roeselare

veldrijden cyclocross mska roeselare

Pieter Pauwels wint cyclocross mska roeselare bij aspiranten

Pieter Pauwels

podium aspiranten 12jaar

Brooklyn Demeuter

 
aspiranten 13 jaar
aspirantencross mska roeselare

aspirantencross mska roeselare

aspirantencross mska roeselare

aspirantencross mska Roeselare

aspirantencross mska Roeselare

aspirantencross mska Roeselare

aspirantencross Roeselare

aspirantencross mska Roeselare

aspirantencross mska Roeselare

aspirantencross mska Roeselare

aspirantencross mska Roeselare

aspirantencross mska Roeselare

aspirantencross mska Roeselare

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

opwarming op de rollen

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross mska Roeselare

aspirantencross

Jorben Lauryssen wint aspirantencross mska Roeselare

Jorben Lauryssen

aspirantencross

Femke Van Goethem wint aspirantencross mska Roeselare

Femke Van Goethem

podium meisjes 13 j aspirantencross mska Roeselare

podium jongens 13 j aspirentencross mska Roeselare

Jorben Laureys

 
Aspiranten 14 jaar
aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross mska Roeselare

aspirantencross

Yente Peirens

valpartij

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

Yente Peirens

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

aspirantencross

Kyenta Vanwalleghem

aspirantencross

aspirantencross

inzet

inzet

aspirantencross

Yente Peirens wint aspirantencross mska Roeselare

Yente Peirens wint aspirantencross MSKA Roeselare

aspirantencross

Kyenta Vanwalleghem wint aspirantencross mska Roeselare

podium meisjes 14 jaar

podium jongens 14 jaar

podium jongens 14 jaar

Yente Peirens

The End

 

 

Resultaten

8 j.
AANTAL DEELNEMERS: 3

1
DE CLERCQ Naud
ASFRA RACING TEAM
0
2
DE NYS Lars
INDIVIDUEEL

3
LOUAGIE Matti
KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE

 

9 j.
AANTAL DEELNEMERS: 7

1
MEYHUI Rune
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE
0
2
VANTOMME Milan
PATRICK DEVELOPMENT TEAM

3
MORTELE Siebe
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

4
WANDELS Jarno
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

5
THEUNYNCK Daan
KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

6
VANDERSTEENE Leander
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

7
SLOSSE Evi
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

 

10 j.
AANTAL DEELNEMERS: 10

1
VAN NIEUWENHUYSE Senne
TOMABEL CYCLING TEAM
0
2
VANDECASTEELE Bart Jay Junior
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE

3
NACHTERGAELE Diëgo
ASFRA RACING TEAM

4
PLAETEVOET Jason
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE

5
SERVRANCKX Gauthier
KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

6
BRABANT Robbe
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE

7
VERSCHAEVE Arno
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

8
SANTRAINE Willy
CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

9
VANNIEUWENHUYSE Cedric
KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

10
VANDAELE Niels
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE

 

11 j.
AANTAL DEELNEMERS: 16

1
CEULEMANS Niels
DCM CYCLING TEAM
0
2
DE NYS Milan
INDIVIDUEEL

3
SEYNAVE Yentl
VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

4
DE SMET Matteo
VZW TIELTSE RENNERSCLUB

5
VANHAECKE Arno
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE

6
VERVAEKE Ruben
INDIVIDUEEL

7
VERSTICHELE Noah
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

8
LONGUEVILLE Nicolas
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

9
MOREELS Kilian
TLD EXPRESS – WILLEMS.CO

10
DEVOET Theo
VD HAUWE CT – GENTSE VS

11
LENAERS Milan
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE

12
VAN CLEEMPUTTE Kenji
KTC-CYCLING TEAM

13
VANDERSTEENE Thiemen
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

14
VAN HOLLEBEKE Milan
VZW TIELTSE RENNERSCLUB

15
BLANCKE Siebe
KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE

16
TAELMAN Owen
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE

17
D´HOUST Yani
KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE

17
MEULEMAN Gilles
KSC DENDERSTREEK LABIEKES

 

12 j.
AANTAL DEELNEMERS: 22

1
PAUWELS Pieter
PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
0
2
KUYPERS Milan
WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

3
DHOOGE Thibau
PATRICK DEVELOPMENT TEAM

4
VAN NIEUWENHUYSE Warre
TOMABEL CYCLING TEAM

5
COOMAN Kjell
TOMABEL CYCLING TEAM

6
ROTTIERS Reinoud
PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

7
DALLE Jens
WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

8
EECKHOUT Sander
JOHN SAEY CYCLING TEAM

9
VERMOOTE Niels
KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

10
LEYMAN Tibo
ASFRA RACING TEAM

11
BEUCKELAERE Lennert
WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

12
DE MEYER Iben
KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE

13
VERCRUYSSE Tjörven
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

14
LAMON Tim
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

15
WANDELS Thieben
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

16
VAN ELSLANDER Simon
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE

17
DELANNOY Pieter
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE

18
LEYMAN Arno
ASFRA RACING TEAM

19
DIERICKX Arno
VD HAUWE CT – GENTSE VS

20
VANSTEENKISTE Vico
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

21
DE MEUTER Brooklyn
KSC DENDERSTREEK LABIEKES

22
ROOSE Jens
PATRICK DEVELOPMENT TEAM

 

13 j.
AANTAL DEELNEMERS: 29

1
LAURYSSEN Yorben
KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK
0
2
CEULEMANS Michiel
DCM CYCLING TEAM

3
ORINS Robin
ZANNATA – LOTTO CT MENEN VZW

4
CASTELAIN Nathan
CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

5
CLARYSSE Elio
KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE

6
BLEYENBERG Jado
PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

7
D´HOLLANDER Senne
PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

8
DE BOCK Rune
JONGE RAKKERS VOLLEZELE

9
BEECKMAN Gauthier
INDIVIDUEEL

10
GOYVAERTS Ibo
WSC HAND IN HAND BAAL

11
CLAES Jary
KON. BALEN B.C. V.Z.W.

12
DECKMIJN Matisse
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE

13
STRAGIER Massimo
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

14
VIDTS Obie
KTC-CYCLING TEAM

15
DECLERCK Jelle
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

16
VANPRAET Ruben
VD HAUWE CT – GENTSE VS

17
VAN HAVERE Detlev
WIELERTEAM WAASLAND VZW

18
BENOIT Jonas
VZW TIELTSE RENNERSCLUB

19
CHRISTIAENS Jonas
VD HAUWE CT – GENTSE VS

20
CALLEWAERT Andreas
TOMABEL CYCLING TEAM

21
VAN GOETHEM Femke
KTC-CYCLING TEAM

22
BLOEM Senne
VD HAUWE CT – GENTSE VS

23
MOMMERENCY Moon-ray
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

24
MAERTENS Jawen
CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

25
CORNELIS Natan
TOP GEAR BMX VZW

26
THEUNYNCK Kasper
KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

27
DEWEERDT Tiebe
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE

28
VANDAELE Eline
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE

29
VAN ONACKER Sebastien
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE

30
SLEEUWAGEN Thibault
INDIVIDUEEL

 

14 j.
AANTAL DEELNEMERS: 30

1
PEIRENS Yente
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
0
2
EECKHOUT Emile
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

3
BERCKMOES Jenno
WIELERCLUB “ONDER ONS – PARIKE” VZW

4
VERMOOTE Jelle
KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

5
DEJAEGHER Jasper
PATRICK DEVELOPMENT TEAM

6
LAROY Bjarne
VAN ASSCHE – ALPHA MOTORHOMES CT

7
VANDENBORRE Mathias
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

8
PIETERS Bjarne
KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE

9
DHAEYE Enrico
ZANNATA – LOTTO CT MENEN VZW

10
VAN HOUTE Sybren
PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

11
WYSEURE Joran
KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

12
BUIJSE Lukas
KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

13
DE BAENE Lance
KSC DENDERSTREEK LABIEKES

14
SANTRAINE Louis
CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

15
VAN DER SYPT Gianni
INDIVIDUEEL

16
WALLAERT Yani
VZW TIELTSE RENNERSCLUB

17
VANSTEENKISTE Joshua
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

18
VANWALLEGHEM Kyenta
ZANNATA – LOTTO CT MENEN VZW

19
VAN ASSCHE Nele
VAN ASSCHE – ALPHA MOTORHOMES CT

20
SALOMEZ Ydris
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

21
DELANNOY Robin
FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

22
DUYM Steffen
WIELERTEAM WAASLAND VZW

23
DUYM Farah
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

24
LAEVENS Justin
FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

25
GARDIN Michael
FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

26
DESMET Timo
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE

27
SERTIN Dario
KSC DENDERSTREEK LABIEKES

28
WINDELS Lindsay
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

29
MORTREUX Axel
CLUB NEUTRE NORD

30
VAN ACKER Jasper
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

Bron resultaten: www.wielerbondvlaanderen.be

 

· volledige foto-album
· Foto’s podium

 

Sluit Menu