Op de batjes van 2015 werd voor het eerst ‘Roeselare Danst‘ voorgesteld. Danshuis Hypnosis uit Roeselare organiseerde deze eerste editie. Zowel op zaterdag als zondag stonden er heel wat dansacts op het programma.
Voor de eerste editie zijn ze er zelfs in geslaagd om Malik en Morgane uit ‘So you think you can dance’ naar Roeselare te halen.
Er werd zowel gedanst op een groot podium op de Grote Markt als op een podium in de Delaerestraat.
Op de batjes kon je ook het ‘American Football Team uit Izegem, de Izegem Tribes Football’ aan het werk zien en duikvereniging Roeselare had er een grote watertank staan van zo’n 15000 liter waarin je met een echt duikoutfit en zuurstofflessen, minuten lang kopje onder kon gaan.
Voor meer info rond Roeselare Danst kan je terecht bij Hypnosis Dance Academy: www.hypnosisdanceacademy.be
Roeselaarse duikersclub: www.roeselaarseduikersklub.be
Izegem Tribes Football: www.izegemtribesfootball.com
Hieronder enkele filmpjes en foto’s.
Malik uit SYTYCD op de batjes in Roeselare
Morgane uit SYTYCD op de batjes in Roeselare
‘La Escalera’ met Limboshow ‘Los Del Sol’ tijdens de batjes Roeselare
Cedric uit Belgium ‘s got Talent tijdens de batjes in Roeselare
Morgane en Malik uit So You Think You Can Dance op de batjes in Roeselare
Er staan nog meer foto’s met Morgane en Malik in ons foto-album.
Roeselare Danst (dag 2 op de batjes)
Roeselare Danst, dag 2:foto-album