Mario Willems wint 20ste Grote Wielerwedstrijd Odiel Defraeye
Mario Willems wint de GP Odiel Defraeye in Rumbeke

Mario Willems wint 20ste Grote Wielerwedstrijd Odiel Defraeye

Super-Mario, Mario Willems heeft de 20e editie van de Grote wielerwedstrijd Odiel Defraeye op zijn naam geschreven. Een wielerwedstrijd voor beloften en elite zonder contract in Rumbeke. De wedstrijd is een organisatie van vzw De Maneblussers.

Een groep van 5 renners ontsnapte al na enkele ronden wedstrijd. Hun voorsprong werd geleidelijk aan uitgebouwd tot maximum 1’10”. Een groepje achtervolgers kwam nog terug tot 50″ maar kon de aansluiting niet vinden.
Ex Belisch Kampioen Nico Eeckhout stond ook aan de start, maar speelde geen rol van betekenis en verliet vroegtijdig de wedstrijd.

In de sprint was Willems duidelijk de betere van David Geldhof en Kevin Degezelle.
Kim Borry, winnaar van vorig jaar werd 10e.
Deze wedstrijd was ook het afscheid van Nills Pauwels. Dit seizoen komt hij niet meer in actie. Of hij volgend jaar opnieuw op de fiets zal te zien zijn, is nog afwachten.

Willems mocht zo de mooie trofee Odiel Defraeye ontvangen uit de handen van Dirk Lievens.

Meer info over Odiel Defraeye: www.odieldefraeye.be

Mario Willems wint de 20e Grote Wielerwedstrijd Odiel Defraeye in Rumbeke
Mario Willems wint de 20e Grote Prijs Odiel Defraeye in Rumbeke

Fotoreeks 20e GP Odiel Defraeye

Charlotte Verbrugghe

Nills Pauwels en Laura Santy

Nills Pauwels

fietskader 13

Niko Eechout

GP Odiel Defraeye

Dirk Lievens

trofee GP Odiel Defraeye

Dirk Lievens met trofee Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

ijscrème-man

Laura Santy

GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defaeye

Nills Pauwels

Nills Pauwels

GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

ijscremekar

gokje wagen op de wielerwedstrijd

Niko Eeckhout

kopgroep in GP Odiel Defraeye

peleton GP Odiel Defraeye

Whytic Priem

GP Odiel Defraeye

kopgroep Odiel Defraeye

achtervolgers GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

Nills Pauwels

jonge supporters

jonge supporter, de koers is van ons

Mario Willems

GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

Nills Pauwels

Nills Pauwels

koers in Rumbeke

GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye, Rumbeke

GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

Kim Borry

Niko Eeckhout

Niko Eeckhout

GP Odiel Defraeye

Bert Feys en Marlies Maddens

bevoorrading drank wielerwedstrijd

drank bevoorrading in de koers

bidons geven in de koers

bidon aannemen in de koers

water spuiten in de koers

peleton

kopgroep GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

nog 5 ronden

de kopgroep in de GP Odiel Defraeye

vzw de Maneblussers, organisatie van e GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

Charlotte Verbrugghe

belleman

kopgroep GP Odiel Defraeye

achtervolgers GP Odiel Defraeye

Mario Willems wint GP Odiel Defraeye

Mario Willems wint GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

GP Odiel Defraeye

Charlotte Verbrugghe

Charlotte Verbrugghe overhandigt de bloemen aan Mario Willems

Mario Willems als winnaar van de GP Odiel Defraeye

Mario Willems bij speaker Gilbert Vandromme

Mario Willems en gezin bij Gilbert Vandromme

Winnaar Mario Willems bij de organisatie van de GP Odiel Defraeye

 

Fotoreeks van de 20e GP Odiel Defraeye wielerwedstrijd in Rumbeke

Mario Willems wint 20e GP Odiel Defraeye

 

 

 

Resultaat 20e GP Odiel Defraeye
03/08/2015 RUMBEKE (W)
1.12B – ind.reg.wedstr.(100-120 km) Elite z.c./U23 – Open omloop
107 km – 810 EUR. – I: Café De Gilde, St Petrus-Paulusstraat 11, 8800 Rumbeke (051204403). – U: 13:30/14:30/15:00 – K: Den Hazelt, Pastoor Slossestraat, 8800 Rumbeke – Contact: Castelein Ernest, Kwadestraat 11, 8800 Rumbeke (Tel.: 0477761186) (ernest.castelein@skynet.be) – Extra info: 20 ronden / Premies (20×10€) – Med. Controle:: Den Hazelt, Pastoor Slossestraat, 8800 Rumbeke

20ste Grote Wielerwedstrijd ODIEL DEFRAEYE.
# deelnemers: 48-# opgevers: 11-Afstand: 107.0 km-Tijd: 2:28´21″-Gem. snelheid: 42.38 km/hTIJD+
1. WILLEMS Mario 2H28´21″ (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS ELITE)
2. GELDHOF David z.t. (S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM ELITE)
3. DEGEZELLE Kevin z.t. (WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE ELITE)
4. SCHIETGAT Pedro z.t. (GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM ELITE)
5. BINATENA Diego USA z.t. (-U23)
6. VANDAELE Philip 2H28´36″+0´15″ (GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM ELITE)
7. WASTYN Emiel 2H29´21″+1´00″ (VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM EL.CZC)
8. DECLERCQ Thierry z.t.z.t. (GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM ELITE)
9. LELEU Antoine z.t.z.t. (VERAN CLASSIC-EKOIU23.C)
10. BORRY Kim z.t.z.t.(DOVY KEUKENS – FCC ELITE)
11. ROLET Sylvain 2H29´41″+1´20″ (ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES ELITE)
12. TATSUKI Amagoi JPN 2H30´26″+2´05″ (TEAM EURASIA)
13. DEPREZ Bram z.t.z.t. (CT CRAEYNEST & CO – SOUNDS BETTER – RIJWIELEN VERMEEREN ELITE)
14. ANECA Ciske z.t.z.t. (FCP – GLASCENTRA CTU23)
15. CADRON Julien 2H30´41″+2´20″ (S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM ELITE)
16. VERVERKEN Pieter 2H30´51″+2´30″ (CT RUWOMAT – VERMEEREN ELITE)
17. BOUVRY Kenny z.t.z.t. (ESEG DOUAIU23)
18. HIMBRECHT Dimitri 2H31´12″+2´51″ (INDIVIDUEEL MASTA)
19. CLAERHOUT Sven z.t.z.t. (CT TOMACC ELITE)
20. ROSSEEL Ricky z.t.z.t. (S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM ELITE)
21. PATTYN Jamie z.t.z.t. (FCP – GLASCENTRA CTU23)
22. BLOMME Lorenzo 2H32´31″+4´10″ (CT 2020U23)
23. MOERMAN Mathieu 2H33´51″+5´30″ (GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM ELITE)
24. BALCAEN Manolito z.t.z.t. (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT U23)
25. LEFEVER Nico z.t.z.t. (CT TOMACC MASTA)
26. VANDENBUSSCHE Jari z.t.z.t. (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT U23)
27. WATANA Otsuka z.t.z.t. (CERVO NARA MATA)
28. HIMPENS Maarten z.t.z.t. (DOVY KEUKENS – FCC ELITE)
29. DESMET Jani z.t.z.t. (CT RUWOMAT – VERMEEREN ELITE)
30. DEVROYE Kim z.t.z.t. (WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE ELITE)
31. WAGEMANS Koen z.t.z.t. (CT RUWOMAT – VERMEEREN ELITE)
32. BLONDEEL Charlie z.t.z.t. (WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE ELITE)
33. PRIEM Whytic z.t.z.t. (WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE U23)
34. MC PHEE Scott AUS z.t.z.t. (CT TOMAC)
35. VERVERKEN Gerdy z.t.z.t. (CT SPIDER KING IEPER ELITE)
36. SONNEVILLE Jarno z.t.z.t. (ATOM 6 – TOPS ANTIEK CT ELITE)
37. MAES Jo z.t.z.t. (S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM ELITE)
DNF. RESTREPO LUJAN Tomas (ATOM 6 – TOPS ANTIEK CT)
DNF MUYLLE Enrico (WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE U23)
DNF SABBE Enzo (WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE ELITE)
DNF PAUWELS Nills (WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE U23)
DNF WEITZ Gal ISR (TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY)
DNF LANNOO Jaromir (DOVY KEUKENS – FCC ELITE)
DNF DECEUNINCK Nico (CT RUWOMAT – VERMEEREN ELITE)
DNF TAKAAKI Higuchi JPN (TEAM EURESIA)
DNF DEMEULENAERE Wim (WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE U23)
DNF VERMOTE Alphonse (VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CTEL.CZC)
DNF EECKHOUT Niko (INDIVIDUEEL MASTA)

 

Sluit Menu