Pedro Schietgat wint 45e Grote Ommegangprijs wielrennen
Pedro Schietgat wint 45e Grote Ommegangprijs wielrennen

Pedro Schietgat wint 45e Grote Ommegangprijs wielrennen

Voor de 45e editie van de Grote Ommegangprijs wielrennen in Beveren-Roeselare waren er 84 renners ingeschreven. De wielerwedstrijd is ook de ereprijs Guido Vancoillie.
Ze zouden 19 ronden van 6 km afleggen in en rond Beveren waar de jaarlijkse kermis bezig is.

Pedro Schietgat reed de laatste ronden samen David Geldhof en Geert Vermote maar bij het inkomen van de laatste rechte lijn had Schietgat zijn 2 metgezellen al afgeschud en kon ruimschoots de tijd nemen om zijn handen in de lucht te steken.

Resultaat 45e Grote Ommegangprijs
1.12B – ind.reg.wedstr.(100-120 km) Elite z.c./U23 – Open omloop

# deelnemers: 83-# opgevers: 28-Afstand: 114.0 km-Tijd: 3:35´15″-Gem. snelheid: 31.3 km/h

1. SCHIETGAT Pedro 3H35´15″ (GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM ELITE)
2. GELDHOF David 3H35´22″+0´07″ (S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM ELITE)
3. VERMOOTE Geert 3H35´24″+0´09″ (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE)
4. LEGLEY Matthias 3H35´42″+0´27″ (ESEG DOUAI ELITE)
5. VAN HOLDERBEKE Mathias z.t.z.t. (ATOM 6 – TOPS ANTIEK CT ELITE)
6. NEIRYNCK Kevin z.t.z.t. (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE)
7. MORGAN Alexander z.t.z.t. (BLACKBURN CC)
8. HUYS Stijn 3H36´01″+0´46″ (BRUYNOOGHE CYCLING TEAM ELITE)
9. DE KETELE Angelo z.t.z.t. (ASFRA RACING TEAM U23)
10. SABBE Enzo 3H36´08″+0´53″ (WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE ELITE)
11. CONSTANT Kenny z.t.z.t. (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK U23)
12. HOLVOET Louis z.t.z.t. (ATOM 6 – TOPS ANTIEK CT U23)
13. BOUVRY Kenny 3H36´27″+1´12″ (ESEG DOUAI U23)
14. BORRY Kim z.t.z.t. (DOVY KEUKENS – FCC ELITE)
15. SAVELON Arne z.t.z.t. (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT U23)
16. DE VRIESE Stijn z.t.z.t. (ATOM 6 – TOPS ANTIEK CT ELITE)
17. VANDAELE Philip z.t.z.t. (GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM ELITE)
18. DHONT Seppe z.t.z.t. (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT U23)
19. CLAERHOUT Sven z.t.z.t. (CT TOMACC ELITE)
20. OLIEBOS Jordy z.t.z.t. (ATOM 6 – TOPS ANTIEK CT U23)
21. FACHE Florent z.t.z.t. (VELOCLUB LA POMME MARSEILLE)
22. BALCAEN Manolito z.t.z.t. (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT U23)
23. VANDENBUSSCHE Jari z.t.z.t. (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT U23)
24. VANDENBERGHE Nick 3H39´35″+4´20″ (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK ELITE)
25. VERSCHAEVE Lounes z.t.z.t. (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT U23)
26. DEJONGHE Bram z.t.z.t. (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT U23)
27. DEPYPERE Mathias z.t.z.t. (ATOM 6 – TOPS ANTIEK CT U23)
28. VERVERKEN Gerdy z.t.z.t. (CT SPIDER KING IEPER ELITE)
29. CADRON Julien 3H40´25″+5´10″ (S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM ELITE)
30. DAS Jeroen z.t.z.t. (RENO SYSTEMS – CKT CYCLING TEAM ELITE)
31. SONNEVILLE Jarno z.t.z.t. (ATOM 6 – TOPS ANTIEK CT ELITE)
32. VANLUCHENE Mats z.t.z.t. (S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEMELITE)
33. COLPAERT Kristof z.t.z.t. (INDIVIDUEEL AMAT)
34. VAN SPEYBROEK Bart z.t.z.t. (SMARTPHOTO CYCLING TEAM ELITE)
35. VERHIEST Olivier z.t.z.t. (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK ELITE)
36. DERUYTER Stijn z.t.z.t. (CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF U23)
37. BOSSUYT Gianni z.t.z.t. (CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF U23)
38. WEBB Jeff z.t.z.t. (KINGSNORTH)
39. GOEMAERE Ralf z.t.z.t. (CT RUWOMAT – VERMEERENELITE)
40. BOONE Diego z.t.z.t. (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW ELITE)
41. VERKERKEN Miel z.t.z.t. (K.V.C. DEINZE VZW U23)
42. VANHEE Arne z.t.z.t. (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK ELITE)
43. VYNCK Kevin z.t.z.t. (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB U23)
44. BAEKELAND Cedric z.t.z.t. (WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE U23)
45. VANHOVE Jonas z.t.z.t. (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT U23)
46. DENYS Sven z.t.z.t. (ATOM 6 – TOPS ANTIEK CT U23)
47. DONCK Lowie z.t.z.t. (CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF U23)
48. ALLEMAN Tim z.t.z.t. (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE)
49. RESTREPO LUJAN Tomas z.t.z.t. (ATOM 6 – TOPS ANTIEK CT)
50. DEHEM Arno z.t.z.t. (CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF U23)
51. GOGUELY Jules z.t.z.t. (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
52. VANHILLE Xavier z.t.z.t. (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE ELITE)
53. SPEARS Cameron z.t.z.t. (ADELAIDE CC)
54. ANNOO Jaromir z.t.z.t. (DOVY KEUKENS – FCC ELITE)
55 DUTAILLY Yannick z.t.z.t. (ANNEQUIN CYCLING TEAMELITE)

De rest van de 84 deelnemers noteerde geen eindtijd.

 

Foto’s van de 45e Grote Ommegangprijs wielrennen

 

Geert Wallays

peleton vertrokken

peleton

kopgroep

Florent Fache

Mathias Depypere

Gianni Bossuyt

Manolito Balcaen

Timothy Vermeeren

DSC09968

coureur

DP Auto

kopgroep

grote ommegangprijs

Stijn Deruyter

Jeroen Das

Grote Ommegangprijs

Timothy Vermeeren

Sven Claerhout

Arne Savelon

Ricky Rosseel

Lounes Verschaeve

Seppe Dhont

Manolito Balcaen

Gianni Bossuyt

Gianni Bossuyt

Jaromir Lannoo

Joran Vermet

Lowie Donck

Ommegangprijs

toeschouwers

kopgroep

Jan Vandenbusche

achtervolgers

Yam Poliak

Louis Holvoet

Pedro Schietgat

DSC00064

toeschouwers

Geert Vermoote

Niels Demeyer

fietsen met z'n beiden, op de tandem

wandelen langs het parcours

bevoorrading

kopgroep

ommegangprijs

Jules Gogluely

Gianni Bossuyt

Lowie Donck

Grote Ommegangprijs

Grote Ommegangprijs wielrennen

Lounes Verschaeve

Grote Ommegangprijs wielrennen

Grote Ommegangprijs

Pedro Schietgat

busje komt zo

Grote Ommegangprijs

Kevin Neirynck

Grote Ommegangprijs

Grote Ommegangprijs

Grote Ommegangprijs

bidon in de mond

Gianni Bossuyt

Grote Ommegangprijs

Grote Ommegangprijs

leuke passant

Grote Ommegangprijs

Sara Verhaest

Grote Ommegangprijs

Sara Verhaest, bidons aangeven

Grote Ommegangprijs

bidon aangeven

bidon aangeven

Grote Ommegangprijs

Kim Borry

Kim Borry

Sara Verhaest

Sara Verhaest

bidon aangeven

Stijn Deruyter

Schietgat, Geldhof en Vermoote

Schietgat, Geldhof en Vermoote

achtervolgers

Grote Ommegangprijs

Grote Ommegangprijs

plat vanachter

Grote Ommegangprijs

kopgroep in Grote Ommegangprijs wielrennen

David Geldhof

Pedro Schietgat wint 45e Grote Ommegangprijs wielrennen

Pedro Schietgat wint 45e Grote Ommegangprijs wielrennen

Pedro Schietgat wint 45e Grote Ommegangprijs wielrennen

Pedro Schietgat wint 45e Grote Ommegangprijs wielrennen

David Geldhof wordt 2e in de 45e Grote Ommegangprijs wielrennen

Geert Vermote wordt 3e in de 45e Grote Ommegangprijs wielrennen

Grote ommegangprijs

Jules Vandergunst en bloemenmeisje

Stijn Vanderper en bloemenmeisje

Pedro Schietgat als winnaar van de 45e Grote Ommegangprijs

Pedro Schietgat bij de organisatie van de Grote Ommegangprijs

Pedro Schietgat mag het uitleggen voor de micro

Pedro Schiet als winnaar van de 45e Grote Ommegangprijs wielrennen

 

 

Bekijk hier het volledige album

45e Grote Ommegangprijs (2015)

 

 

Sluit Menu