Laurens Sweeck wint 6e Grote Prijs Jean-Pierre Monseré in Roeselare

Na Van Aert en Van der Poel, wint nu opnieuw een cyclocrosser een wielerstrijd op de weg. Laurens Sweeck zegeviert in Roeselare.

Op een vernieuwd parcours én in een UCI 1.1 elite wedstrijd, ging de wedstrijd van start in Ieper en kwam die opnieuw aan in Beveren-Roeselare, waar ook ‘Jempi’ begraven ligt.
Zo werd er tijdens de wedstrijd ook een bloemenkrans neergelegd bij het graf van de Roeselaarse wielerheld.

In de wedstrijd waren er vele wisselende situaties. Zo was er bij de passage op de Kemmelberg een kopgroep van zo’n 30 renners. Toch werden die terug bij behaald. Op de lokale ronden werkte Wanty in functie van een massasprint voor Kenny Dehaes.
Pas bij het ingaan van de laatste ronde, kon de beslissende groep ontsnappen.

In de laatste rechte lijn kon Laurens Sweeck al van ver zijn handen in de lucht steken.
Hij wint de 6e editie van de Grote Prijs Jean-Pierre Monseré voor Roy Jans en Jérome Baugnies.

Organisatie: www.gpmonsere.be

In de afwachtingswedstrijd voor nieuwelingen, de Grote Prijs Hostekint, won Lennert Van Eetvelt voor Mathias Vandenborre en Lukas Buijsse.

Laurens Sweeck wint 6e GP Monsere
Klik op de foto om de volledige fotoreeks te bekijken.

Uitslag
# deelnemers:139 – # opgevers:45 – Afstand: 202 km – Tijd: 4:24:51 – Gem. snelheid: 45,76 km/h
TIJD +
1
SWEECK Laurens
BEL19931217 4H24´51S

ERA – CIRCUS EL.CMC

2
JANS Roy
BEL19900915 4H24´53S 0H0´2S

WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT EL.CP

3
BAUGNIES Jérôme
BEL19870401 z.t. z.t.

WANTY – GROUPE GOBERT EL.CP

4
PLANCKAERT Edward
BEL19950201 z.t. z.t.

SPORT VLAANDEREN – BALOISE U23.CP

5
LEVEAU Jérémy
FRA19920417 z.t. z.t.

ROUBAIX – LILLE METROPOLE Elites

6
KRIEGER Alexander
GER19911128 z.t. z.t.

LEOPARD PRO CYCLING BEL

7
DE BONDT Dries
BEL19910704 z.t. z.t.

VERANDA´S WILLEMS – CRELAN EL.CP

8
VAN DER HOORN Taco
NED19931204 z.t. z.t.

ROOMPOT – NEDERLANDSE LOTERIJ Elites

9
MONK Cyrus
AUS19961107 z.t. z.t.

DRAPAC PAT´S VEG HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM Elites

10
STEVENS Timothy
BEL19890326 z.t. z.t.

PAUWELS SAUZEN – VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM EL.CZC

11
MOLLY Kenny
BEL19961224 z.t. z.t.

AGO – AQUA SERVICE U23.C

12
COENEN Dennis
BEL19911113 z.t. z.t.

CIBEL – CEBON EL.CMC

13
KORNER Max Emil Boholm
NOR19910603 z.t. z.t.

T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON Elites

14
SEYNAEVE Lander
BEL19920529 z.t. z.t.

ROUBAIX – LILLE METROPOLE EL.CMC

15
STOCKMAN Abram
BEL19960731 z.t. z.t.

TARTELETTO – ISOREX U23.C

16
VAN GOETHEM Brian
NED19910416 z.t. z.t.

ROOMPOT – NEDERLANDSE LOTERIJ Elites

17
DE WINTER Gordon
BEL19970606 z.t. z.t.

AGO – AQUA SERVICE U23.C

18
PANE James
AUS19960214 z.t. z.t.

DRAPAC PAT´S VEG HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM Elites

19
BOUCHER David
BEL19800317 z.t. z.t.

PAUWELS SAUZEN – VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM Elites

20
ISTA Kevyn
BEL19841122 z.t. z.t.

WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT EL.CP

21
KREDER Wesley
NED19901104 4H25´4S 0H0´13S

WANTY – GROUPE GOBERT Elites

22
DE WINTER Ludwig
BEL19921231 4H25´11S 0H0´20S

WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT EL.CP

23
STEELS Stijn
BEL19890821 4H25´15S 0H0´24S

SPORT VLAANDEREN – BALOISE EL.CP

24
SUNDERLAND Scott
AUS19880316 4H25´30S 0H0´39S

ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS Elites

25
VAN TICHELT Yorben
BEL19940712 z.t. z.t.

ERA – CIRCUS EL.CZC

26
MERLIER Braam
BEL19940211 z.t. z.t.

ERA – CIRCUS ELITE

27
AULAR Orlius
VEN19961105 z.t. z.t.

START VAXES CYCLING TEAM BEL

28
SALOMEIN Jarl
BEL19890127 z.t. z.t.

SPORT VLAANDEREN – BALOISE EL.CP

29
VERMEULEN Emiel
BEL19930216 z.t. z.t.

ROUBAIX – LILLE METROPOLE EL.CMC

30
MANNAERTS Jelle
BEL19911014 z.t. z.t.

TARTELETTO – ISOREX EL.CZC

31
CANT Jelle
BEL19920619 z.t. z.t.

ERA – CIRCUS EL.CZC

32
PESTIAUX Yann
BEL19980805 z.t. z.t.

AGO – AQUA SERVICE U23.C

33
GODRIE Stan
NED19930109 z.t. z.t.

VERANDA´S WILLEMS – CRELAN Elites

34
NÕMMELA Aksel
EST19941022 z.t. z.t.

LEOPARD PRO CYCLING BEL

35
CATANIA Claudio
ITA19920504 z.t. z.t.

TEAM DIFFERDANGE – LOSCH Elites

36
JOSEPH Thomas
BEL19961206 z.t. z.t.

MARLUX NAPOLEON GAMES U23.C

37
SMETS Gert
BEL19970926 z.t. z.t.

ERA – CIRCUS U23.C

38
GOEBEERT Pierre
BEL19970128 z.t. z.t.

AGO – AQUA SERVICE U23.C

39
ISERBYT Eli
BEL19971022 z.t. z.t.

MARLUX NAPOLEON GAMES U23CMC

40
DE VYLDER Lindsay
BEL19950530 z.t. z.t.

SPORT VLAANDEREN – BALOISE U23.CP

41
DE BOCK Stijn
BEL19930930 z.t. z.t.

CIBEL – CEBON EL.CMC

42
DEBUY Anthony
BEL19960411 z.t. z.t.

AGO – AQUA SERVICE U23.C

43
EVANS Brad
NZL19920508 z.t. z.t.

DRAPAC PAT´S VEG HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM Elites

44
VERWAEST Kevin
BEL19890106 z.t. z.t.

TARTELETTO – ISOREX EL.CZC

45
DE ROOZE Niels
BEL19920906 z.t. z.t.

TARTELETTO – ISOREX Elites

46
REYNDERS Jens
BEL19980525 z.t. z.t.

LEOPARD PRO CYCLING U23.C

47
STIJNS Wayne
NED19930809 z.t. z.t.

TEAM DIFFERDANGE – LOSCH Elites

48
LOOIJ Andre
NED19950525 z.t. z.t.

ROOMPOT – NEDERLANDSE LOTERIJ Elites

49
BACKOFEN Moritz
GER19950321 z.t. z.t.

TEAM DAUNER D&DQ AKKON Elites

50
DEVOLDER Stijn
BEL19790829 z.t. z.t.

VERANDA´S WILLEMS – CRELAN EL.CP

51
VEREECKEN Nicolas
BEL19900221 z.t. z.t.

ROUBAIX – LILLE METROPOLE EL.CMC

52
REINDERS Elmar
NED19920314 z.t. z.t.

ROOMPOT – NEDERLANDSE LOTERIJ Elites

53
VERMEER Tom
NED19851228 z.t. z.t.

TEAM DIFFERDANGE – LOSCH EL.CZC

54
REKITA Szymon
POL19940105 z.t. z.t.

LEOPARD PRO CYCLING BEL

55
STENUIT Robin
BEL19900616 z.t. z.t.

WANTY – GROUPE GOBERT EL.CP

56
KENT-SPARK Oliver
AUS19921224 z.t. z.t.

DRAPAC PAT´S VEG HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM Elites

57
MARKUS Barry
NED19910717 z.t. z.t.

PAUWELS SAUZEN – VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM Elites

58
DE KETELE Kenny
BEL19850605 z.t. z.t.

SPORT VLAANDEREN – BALOISE EL.CP

59
DIENER Mike
LUX19910210 z.t. z.t.

TEAM DIFFERDANGE – LOSCH Elites

60
RAYMACKERS Cedric
BEL19920619 z.t. z.t.

TEAM DIFFERDANGE – LOSCH Elites

61
VALVASORI Larry
LUX19960530 z.t. z.t.

TEAM DIFFERDANGE – LOSCH Elites

62
PICOUX Maximilien
BEL19951112 z.t. z.t.

T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON U23.C

63
MARCHAND Gianni
BEL19900601 z.t. z.t.

CIBEL – CEBON EL.CZC

64
ANDERBERG Hampus
SWE19960325 z.t. z.t.

T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON BEL

65
BUDDING Martijn
NED19950831 z.t. z.t.

ROOMPOT – NEDERLANDSE LOTERIJ Elites

66
STALLAERT Joeri
BEL19910125 z.t. z.t.

CIBEL – CEBON EL.CZC

67
KREDER Raymond
NED19891126 z.t. z.t.

ROOMPOT – NEDERLANDSE LOTERIJ Elites

68
DE JONGHE Kevin
BEL19911204 z.t. z.t.

CIBEL – CEBON EL.CZC

69
DERUETTE Thomas
BEL19950706 z.t. z.t.

WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT U23.CP

70
CALLEEUW Joeri
BEL19850805 z.t. z.t.

ROUBAIX – LILLE METROPOLE EL.CMC

71
SWEECK Diether
BEL19931217 z.t. z.t.

ERA – CIRCUS EL.CMC

72
PARDINI Olivier
BEL19850730 z.t. z.t.

WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT EL.CP

73
ROSS Mathew
AUS19960319 z.t. z.t.

DRAPAC PAT´S VEG HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM Elites

74
VANTORNOUT Klaas
BEL19820519 z.t. z.t.

MARLUX NAPOLEON GAMES EL.CMC

75
VAN HECKE Preben
BEL19820709 z.t. z.t.

SPORT VLAANDEREN – BALOISE EL.CP

76
LOY Antoine
BEL19960922 z.t. z.t.

AGO – AQUA SERVICE U23.C

77
PAUWELS Kevin
BEL19840412 z.t. z.t.

MARLUX NAPOLEON GAMES EL.CMC

78
DEHAES Kenny
BEL19841110 z.t. z.t.

WANTY – GROUPE GOBERT EL.CP

79
WALLAYS Jens
BEL19920915 4H25´40S 0H0´49S

SPORT VLAANDEREN – BALOISE EL.CP

80
DECOSTER Merlijn
BEL19941111 z.t. z.t.

T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON EL.CZC

81
FREIBERG Michael
AUS19901010 4H25´51S 0H1´0S

ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS BEL

82
BREYNE Jonathan
BEL19910104 z.t. z.t.

TARTELETTO – ISOREX EL.CZC

83
PRÉMONT Christophe
BEL19891122 4H25´55S 0H1´4S

VERANDA´S WILLEMS – CRELAN EL.CP

84
VEUCHELEN Frederik
BEL19780904 z.t. z.t.

WANTY – GROUPE GOBERT EL.CP

85
DUQUENNOY Jimmy
BEL19950609 z.t. z.t.

WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT U23.CP

86
DIELEMAN Michiel
BEL19900429 z.t. z.t.

CIBEL – CEBON EL.CMC

87
LIVYNS Arjen
BEL19940901 z.t. z.t.

PAUWELS SAUZEN – VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM EL.CZC

88
STASSEN Julien
BEL19881020 z.t. z.t.

WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT EL.CP

89
GOOLAERTS Michael
BEL19940724 z.t. z.t.

VERANDA´S WILLEMS – CRELAN EL.CP

90
MASSON Christophe
FRA19850906 z.t. z.t.

WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT EL.CP

91
DE VRIES Berden
NED19890310 z.t. z.t.

ROOMPOT – NEDERLANDSE LOTERIJ Elites

92
VANTHOURENHOUT Dieter
BEL19850620 4H26´34S 0H1´43S

MARLUX NAPOLEON GAMES EL.CMC

93
POLS Ruben
BEL19941103 4H26´55S 0H2´4S

SPORT VLAANDEREN – BALOISE EL.CP

94
VAN DER PLOEG Neil
AUS19870923 4H27´37S 0H2´46S

ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS Elites

DNF
DEIKE Robert
GER19980720

TEAM DAUNER D&DQ AKKON Elites

DNF
TEASDALE Joshua
GBR19931023

TEAM DIFFERDANGE – LOSCH Elites

DNF
STOCKMAN Michiel
BEL19960731

TARTELETTO – ISOREX U23.C

DNF
VANDEWALLE Matthias
BEL19940818

TARTELETTO – ISOREX EL.CZC

DNF
KROONEN Bastien
BEL19961205

T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON U23.C

DNF
MAMOS Philipp
GER19821206

TEAM DAUNER D&DQ AKKON Elites

DNF
VERHELST Louis
BEL19900828

PAUWELS SAUZEN – VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM EL.CZC

DNF
HAAG Guillaume
BEL19891109

T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON Elites

DNF
MENCIA MORALES Christian
ESP19970211

MASSI – KUWAIT CYCLING PROJECT BEL

DNF
SARMIENTO PACHECO Johnatan Fernando
COL19921204

MASSI – KUWAIT CYCLING PROJECT Elites

DNF
SEPULVEDA HERNANDEZ Kevin Sebastian
COL19930731

MASSI – KUWAIT CYCLING PROJECT Elites

DNF
TIGRINE Mehdi
BEL19861029

MASSI – KUWAIT CYCLING PROJECT BEL

DNF
SIEBENS Gianni
BEL19980717

MARLUX NAPOLEON GAMES U23.C

DNF
VAN DE KERKHOVE Brent
BEL19941012

PAUWELS SAUZEN – VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM EL.CZC

DNF
PAUWELS Tijl
BEL19980824

MARLUX NAPOLEON GAMES U23.C

DNF
KOWALSKI Dylan
FRA19940126

ROUBAIX – LILLE METROPOLE Elites

DNF
AFEWERKI Elias
ERI19921227

START VAXES CYCLING TEAM BEL

DNF
PITA BOLAÑOS Cristian David
ECU19950206

START VAXES CYCLING TEAM Elites

DNF
LEON Bernardo
BOL19931115

START VAXES CYCLING TEAM Elites

DNF
LUNA VICTORIA Alejandro
BOL19970610

START VAXES CYCLING TEAM Elites

DNF
DELVAUX Guillaume
BEL19960620

T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON U23.C

DNF
BOUVRY Dieter
BEL19920731

PAUWELS SAUZEN – VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM EL.CZC

DNF
CAMERON Jeremy
AUS19930321

ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS Elites

DNF
JASPERS Jappe
BEL19980901

VERANDA´S WILLEMS – CRELAN U23.CP

DNF
VAN BREUSSEGEM Elias
BEL19920410

VERANDA´S WILLEMS – CRELAN EL.CP

DNF
DEVRIENDT Tom
BEL19911029

WANTY – GROUPE GOBERT EL.CP

DNF
ARIMONT Charlie
BEL19960603

AGO – AQUA SERVICE U23.C

DNF
PETIT Tomas
BEL19961107

AGO – AQUA SERVICE U23.C

DNF
CASENY CATALA Ruben
ESP19860913

MASSI – KUWAIT CYCLING PROJECT Elites

DNF
SWEECK Hendrik
BEL19920113

ERA – CIRCUS EL.CZC

DNF
QUARTERMAN Charles
GBR19980606

LEOPARD PRO CYCLING BEL

DNF
CROME Sam
AUS19931216

ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS Elites

DNF
ELLIOTT Nathan
AUS19901215

ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS Elites

DNF
LANE Patrick
AUS19910829

ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS Elites

DNF
MANDRYSCH John
GER19961018

LEOPARD PRO CYCLING BEL

DNF
SCHLECHTER Pit
LUX19901026

LEOPARD PRO CYCLING BEL

DNF
VANDEN BAK Laurent
BEL19891002

LEOPARD PRO CYCLING EL.CMC

DNF
DE PAEPE Johannes
BEL19921005

CIBEL – CEBON EL.CZC

DNF
VAN PUYVELDE Jan
GER19820504

TEAM DAUNER D&DQ AKKON Elites

DNF
YATES Theodore
AUS19950228

DRAPAC PAT´S VEG HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM Elites

DNF
ANECA Ciske
BEL19940810

TARTELETTO – ISOREX EL.CZC

DNF
KATSONIS Nicholas
AUS19941002

DRAPAC PAT´S VEG HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM Elites

DNF
KAESLER Tom
AUS19950301

DRAPAC PAT´S VEG HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM Elites

DNF
MÜLLER-SCIACCA Marco
GER19830128

TEAM DAUNER D&DQ AKKON Elites

DNF
KUESTERS Alexander
GER19950925

TEAM DAUNER D&DQ AKKON Elites

Wedstrijduitslag
08/07/2017 G.P. JEAN-PIERRE MONSERE ROESELARE (W)
Printversie
UCI – Men Elite 1.1 202,8 km – 14477 EUR. Voorinschrijvingen: Rino Vandromme, Mandelstraat 30, 8800 Roeselare (0476780325) (rinovandromme@hotmail.com). – I: Kruitmagazijn, Esplanadeplein, 8900 Ieper – U: 09:00/10:00/12:30 – K: Sporthal Beveren, Izegemseaardeweg 30, 8800 Roeselare – Contact: Rino Vandromme, Mandeldreef 30, 8800 Roeselare (Tel.: 0476780325) (rinovandromme@hotmail.com) – Extra info: 160 km + 4 x 10,7 km – Med. Controle:: Sporthal Beveren, Izegemseaardeweg 30, 8800 Beveren-Roeselare