Sportclubs

Sportclubs in Roeselare en hun website

Sportdatabank door Bloso, de sportclubs in je gemeente.

Vind hier jouw sportclub in Roeselare!


 

Atletiek

FLAC Roeselare | www.flacroeselare.be

Koninklijke Atletiek Vrienden Roeselare | www.kavr.be

 


Badminton

Roeselaarse badminton club | www.roebc.be

Roeselare BC | www.roeselarebc.be

 


Basketbal

Basketbalclub Wytewa Roeselare | www.wytewa.be

 


Biljart

K.R.V.G.B. (Roeselaarse Verstandhouding Golfbiljart) | www.krvgb.be

De Roeselaarse Carambol Biljartclub DOS Roeselare | www.kbc-dos.be

West-Vlaamse Golfbiljart Federatie | www.wgfbiljart.be

Carambole Biljartclub D.L.S. Roeselare | www.bc-dls.be

Koninklijke Biljartclub Eendracht Oekene | users.telenet.be/kbceendracht

 


Boksen

Boxing Club Roeselare

Biljartclub volharding Rumbeke

Biljartclub Senioren Ten Elsberge

 


Bolsport

Boldersclub ´Ten Elsberge´ | www.tenelsberge.be

Grand Café Boldersclub

Schiervelde Bolders

 


Boogschieten

Graaflijk Schuttersgild St.-Sebastiaan-Rumbeke | rumbeke.123forum.nl/phpBB2

Koninklijke Handbooggilde De Verenigde Vrienden

Koninklijke Handboogmaatschappij Sint-Joris Roeselare

Koninklijke Handbooggilde Sint-Sebastiaan Roeselare

Koninklijke Schuttersvereniging Roeselare Sint-Pieter

‘De Winterbroeders’ Liggende Wipschutters

 


Bowling

Bowlingclub Ons Pensioentje

Bowlingclub Zuidpand | www.bowling-zuidpand.be

 


Bridge

BCR Bridge Club Roeselare | www.bridgeroeselare.be

 


Capoeira

Oficina da Capoeira – afdeling Roeselare

 


Circustechnieken

Circusatelier Woesh | www.woesh.be

 


Dans

E-Dance | www.edance.be

The Fourstreet Dancers | www.tfd.be

Danceflection | www.danceflection.be

Paso Dance | www.pasodance.be

PAS – Salsa | www.pascaldelheye.be

Danscenter Filouette

Dansstudio Movements

Indigo Dans | www.indigodans.be

Volksdansgroep Choronde | www.choronde.be

Dansacademie Oase | www.beweeg.info

Dansstudio Danneels | www.dansstudiodanneels.be

Dansschool Induce ´Dans en beweeg´ | www.induce.be

Dansgroep De Zilverberg | www.zilverbergstatie.be

Dansclub Ten Elsberge | www.tenelsberge.be

Dansibo Roeselare | www.dansibo.be

Danscenter Calypso | www.danscentercalypso.be

Aerobic World

Q-dance | www.dansschoolqdance.be

Life Danscenter | www.lifedanscenter.be

Columbine Dance | columbinedance.com (Patricia Lagae)

Jali Kunda (Afrikaanse dans) | www.jalikunda.be

Devotion Roeselare | www.devotion-roeselare.be

 


Darts

De Kronepikkers

Sportclubpikkers

 


Duatlon

Mandel Run Bikers Roeselare | be.nl.mysportspage.eu/clubs/show/3758

 


Duiken

Roeselaarse Duikersclub | www.roeselaarseduikersklub.be | 40jaar.roeselaarseduikersklub.be

 


Duivensport

Middenverbond Roeselare
Duivenmaatschappij Elk het zijne Roeselare

 


Fitness

FitClass Roeselare | www.fitclass.be

Vision 21 | www.vision21.be

Oase fitness, beweging en gezondheid | www.beweeg.info

Fitness Senioren Ten Elsberge | www.tenelsberge.be

De Fitness | www.defitness.be

Health City | www.healthcity.be

Studio Destino (Roos Claus) | www.studio-destino.be

Basic-Fit | www.basic-fit.be

Personal Trainer Rik | www.personal-t-concepts.com

Outdoor Fitness Roeselare | www.facebook.com/Betereoutdoorfitnessroeselare

 


Gehandicaptensport

Recreas | www.recreas.be

Vlaamse Federatie Gehandicapten

Ziekenzorg CM | www.vrijwilligerswerk.be

 


Gevechtskunst

Maki Roeselare: Martial Arts for Kids

United Martial Arts School | www.umas.be

Devotion Roeselare | www.devotion-roeselare.bewww.freewebs.com/umas

Body Motion | www.freewebs.com/body-motion

 


Gewichtheffen

Power- & Gewichtheffersclub Olympic Roeselare

 


Gezinssport

Gezinssport Roeselare | www.gezinsbondroeselare.be

Gezinssport Rumbeke | www.gezinsbond.be/rumbeke

 


Gymnastiek

Koninklijke Gymclub Flink en Fris | www.flinkenfris.be

Turnclub Senioren Ten Elsberghe | www.tenelsberge.be

Gymclub Elastika Roeselare | sites.google.com/site/elastikaroeselarevzw/

 


Handbal

Knack Handbalteam Roeselare | www.handbalroeselare.be

 


Hockey

Hockey Club Roeselare | www.hockeyclubroeselare.be

 


Hondenafrichtersclub

De Sterreboshond vzw

Hondenafrichtersclub Roeselare

Koninklijke Belgische Boxerclub

Peegies Hondenclub vzw | www.peegies.be

De Schierveldse Politiehond | www.deschierveldsepolitiehond.be

 


Judo

Roeselaarse Judovereniging vzw | www.freewebs.com/judoclubroeselare

 


Kajak

RKV Roeselaarse Kajakvaarders | www.rkv.be

 


Karate

Karateclub JKA Roeselare | www.jkaroeselare.be

Karateclub Shotokan Roeselare | shotokanroeselare.webs.com

Roeselaarse Karateschool | www.defitness.be

JKA Karateclub Rumbeke

 


Krachtbal

Krachtbalclub Hoger Op Beitem | www.everyoneweb.com/HOB

 


Minivoetbal

Roeselaarse minivoetbalcompetitie | www.minivoetbal.be
Izegemse minivoetbalcompetitie | www.mvbi.be
Minivoetbal Moorslede-Dadizele | www.minimoda.be

 


Modelbouw

Roeselaarse Modelbouw Vereniging | r-m-v.yolasite.com

 


Motorsport

Automobielclub Midden Vlaanderen | www.omloopvanvlaanderen.be

Racing Club Roeselare | www.racingclubroeselare.be

Team Bassin Roeselare vzw | www.rallytbr.com

JB Motorsport | www.jbmotorsport.com

Oldtimersclub Fusee vzw Roeselare | www.fusee.be

Powerdrivers | www.bloggen.be/powerdrivers

SVR – Racingsims | www.racingsims.org

 


Nordic Walk

Nordic Walk (Greet Ostyn) | www.greetostyn.be

 


Omnisport

Gezinssport Roeselare | www.gezinsbondroeselare.be

Gezinssport Rumbeke | www.gezinsbond.be/rumbeke

Koninkijke Vriendenkring Belgacom | blog.seniorennet.be/vriendenkring_roeselare

Sportakus | www.sportakus.be

PROSA | www.politiezoneriho.be

 


Paardensport

Manege Rijschool ´t Paertkin

Rodenbachruiters Roeselare | www.lrv-rv-roeselare.be

 


Petanque

Petanqueclub Roeselare

Petanqueclub Roeselare | www.petanqueclub-roeselare.be

PC Schiervelde

Petanqueclub d’Echte

 


Ropeskipping

Jumpfun | www.jumpfunroeselare.be

 


Schaken

Schaakclub De Torrewachters | www.torrewachters.be

 


Seniorensport

Okra sport Beitem | www.okra.be

Okra 55 sport O.L. Vrouw Roeselare | www.okra.be/roeselare

Okra 55 sport Rumbeke – Oekene | www.okra.be

Okra 55 sport St. Jozef Roeselare | www.okra.be/roeselare

Okra Beveren | www.okra.be

Okra Sport Roeselare H. Godelieve | www.okra.be/roeselare

 


Skien

Skicentrum De Mont Blanc | www.montblanc.be

 


Squash

West Squash | www.westsquash.be

Squashclub Vision 21 | www.vision21.be

 


Taekwondo

Taekwondo club Dynamic Kick

Taekwondo Club Kourosh Roeselare | www.tkdroeselare.be

 


Tafeltennis

TTC paletje BGJG Roeselare | www.ttcpaletje.woelmuis.nl

T.T.C. Roeselare | www.ttcroeselare.be

TTC Sterrebos

 


Tennis

Tennisclub Roeselare

TC Alexander | www.tcalexanderroeselare.be

TC Rumbeke De Karre | www.tcrumbeke.be

Rotac: Roeselaarse Tennisacademie | www.rotac.be

TC BC Roeselare

TC Rista | www.rista.be

Tennisclub Roeselare Rodenbach | Tennisclub Roeselare Rodenbach

 


Trabollen

Boldersclub Ten Elsberge

De Mandel Bolders

 


Trabollen

Boldersclub Ten Elsberge

De Mandel Bolders

 


Triatlon

Triatlonteam Roeselare | www.triatlonteamroeselare.be

Team Sales and more | www.teamsalesandmore.be

 


Vinkensport

KM De Appelvink

De Duikervink

KM ´De Goudvink´ Rumbeke – Beitem | www.goudvink-beitem.be

De Molenzangers

De Nieuwe Vlaamse Zangers

De Siberiezangers

De Victorievink

KM Puritas

Recht en Vrede Beveren

Vlug en Vrij Oekene

 


Vissen

BC Components vissers

De Kasteelvissers | users.skynet.be/kattevissers

De Kattevissers | users.skynet.be/kattevissers

De Sterrebosvissers | users.skynet.be/ster_vissers

De Zonnebliekvissers

Fario Flyfishing Club | www.fario.be

Girisport Maver Team

Sensas Team Demeulenaere | users.skynet.be/fb480689

De Pietevissers

Feeder Team Roeselare

 


Vliegen

Indoor Flyers Roeselare | www.indoorflyersroeselarevzw.tk

 


Voetbal

KSV Roeselare | ksvroeselare.be

KSV Roeselare Dames | ksvrdamesonline.wordpress.com

KSV Roeselare jeugd | ksvroeselare.wordpress.com

KSV Roeselare G | gvoetbalroeselare.blogspot.be

Club Roeselare | www.clubroeselare.be

KSV De Ruiter | www.ksvderuiter.be

KSV Rumbeke | www.svrumbeke.be

Dosko Beveren | www.doskobeveren.be

Cup regio Mid-West | users.skynet.be/cupmidwest

Koninklijke Vriendenkring der Scheidsrechters | www.rodenbachfluiter.be

Koninklijke West-Vlaamse Bedrijfsvoetbalbond | www.bedrijfsvoetbal.be

Roeselaars Liefhebbers Verbond | www.rlv.be

 


Volleybal

Bevo Roeselare | www.bevobeobankroeselare.be

KWB Rumbeke volleybal-recreatief

Knack Roeselare | www.knackvolley.be

Volare Roeselare | Volare facebookpagina

 


Vuurwapenschieten

Schuttersvereniging vzw | www.stmichiel.be

 


Wandelen

Anders Op Stap

Gezinswandelclub ´De Zorgeloze´

VTB Sterrebosstappers

Wandelclub De Rodenbachtrappers

 


Watersport

Izegemse watersportvereniging | www.vzw-iwv.be/
RZV Waterpolo | www.rzv.be

 


Wielrennen

Centrum Wielerbegeleiding

Cyclo Mandel

De Kanaries

De Mountainbikers Oekene

Jempi Monseré Bikers

Jonge Renners Roeselare | www.jongerennersroeselare.be

Koninklijke Stedelijke Wielrijdersbond Roeselare | www.kswbroeselare.be

WTC ´t Verzet | www.wtc-tverzet.be

Veloclub De Mandelrozen

Veloclub De Ommegang Vrienden Beveren-Roeselare

Veloclub Hoger Op Gardeboefeesten | www.gardeboefeesten.be

De Platte Tube | www.gardeboefeesten.be/de-platte-tube

Topsport Vlaanderen – Thompson Ladies Team | www.cyclingteam-damesvlaanderen.be

VTB-VAB Rodenbach Fietsclub

Wielerclub De Maneblussers Rumbeke

Wielerclub De Ruitervrienden

Wielerclub Nooit Gedacht Beitem

Wielerclub Beveren 2000

WTC Beveren Sportief | www.beverensportief.be

WTC De Kronetrappers | www.kronetrappers.be

WTC Cycling Team Roeselare (Rustige Toeristen Trappers) | www.cyclingteamroeselare.be

WTC Wheels in action Roeselare | www.wheelsinaction.be

WTC De Bevernaar | www.debevernaar.be

vzw Roeselare Koerst | www.roeselarekoerst.be | www.natourroeselare.be

Team Cabra Montés | http://www.cabramontes.be

Wielertoeristenclub de Peugeotvrienden | home.scarlet.be/jplavaert

Wielertoeristenclub Broken Chain | www.kapotteketting.be

WTC Dafalgan – La Chouffe

WTC Dazalgoan | facebook/WTC-Dazalgoan

VC Mandelzonen | www.gpmonsere.be

Fietsvrienden Roeselare – Vélo Cyclisten Roeselare | facebook.com/fietsvrienden.roeselare

Rinus Cycling Roeselare | www.rinuscycling.be

Cycling Team Beitem

Fietsclub DC Schiervelde senioren

Wielerclub De Torenvrienden

Wielerclub Dovy Keukens FCC | www.dovykeukens-vind-FCC.be

WTC de Ronnierijders | facebook.com/WTC-De-Ronnierijders

Wielertoeristenclub De Baroudeurs

 


Yoga

Yogaclub Velt Roeselare | users.myonline.be/velt-roeselare

Tao-Yoga | www.one-ness.be

Yoga Roeselare

Indigo Dans | www.indigodans.be

Kristien Van Eeckhout | www.bloggen.be/yogakristien

Yogaschool De Cypres | www.yogaschooldecypres.be

Kashmir Yoga | users.telenet.be/kashmiryoga/

Yopla Kids yoga | www.yoplakids.be

 


Worstelen

Ararat Wrestling Club | www.olympicwrestling.be

 


Zwemmen

Koninklijke Roeselaarse Zwemvereniging | www.rzv.be

Stedelijk Zwembad Roeselare |

 


Sportclubs in Roeselare (2010-2011; document door sportdienst Roeselare)