Topsporters uit Roeselare

Frederik Deburghgraeve (zwemmen)
Jean-Pierre ‘Jempi’ Monseré (wielrennen)
Patrick Sercu (wielrennen)
Odiel Defraeye (wielrennen)
Yves Vanderhaeghe (voetbal)
Lauren Vanlerberghe (voltige)
Kobe ‘magic’ Vandekerkhove (boksen)
Yves Ngabu (boksen)
Oshin Derieuw (boksen)
Patrick Lefevere (wielermanager)
Windy Goethals (karate)
Sharon Vandromme (wielrennen)
Wielergroep Beveren 2000 (wielrennen)
Lien Huyghebaert (atletiek)
Valère Ollivier (wielrennen)
Koen Naert (atletiek)
Johny Thio (voetbal)
Rosika Verberckt (atletiek)
Gilbert Desmet (wielrennen)
Loes Hubrecht (Belgian Bullet Bobslee)

 

 

Topsport(ers) met website

Stoffel Vandoorne (autosport): www.stoffelvandoorne.com
Knack Roeselare (volleybal): www.knackvolley.be
Elien Crombez (tennis): www.eliencrombez.be
Jumpfun Roeselare (ropeskipping): www.jumpfunroeselare.be
Sven Decaesstecker (Paralympisch zwemmer): www.svendecaesstecker.be

 

 

Topsporters uit Roeselare

Te volgen op sociale media
Sofie Vervaecke (ballet): twitter
Stijn Dejonckheere (volleybal): twitter
Lore Walravens (rafting): facebook
Jakob Hanoulle (freestyle kajak): facebook
Katrien Rogiers (atletiek): facebook
Jeroen Hoorne (wielrennen): @jhoorne

 

 

Topsporters uit regio Roeselare

Jelle Van Heesbeke (ropeskipping): www.jumpfunroeselare.be
Sebastiaan Herpoel (skateboarden)
Febe Demulder (gymnastiek): facebook/febe.demulder
Whytic Priem (triatlon & duatlon): whytic-priem.weebly.com
Guillaume Van Keirsbulck (wielrennen): www.guillaumevankeirsbulck.be
Jelle Wallays (wielrennen): http://robydevlies.magix.net/public/jelle%20basis.htm
Jens Wallays (wielrennen): http://robydevlies.magix.net/public/jens%20basis.htm
Arne Wallays (atletiek): facebook.com/arne.wallays
Grace Verbeke (wielrennen): Wikipedia
Benoni Beheyt (wielrennen): Wikipedia
Freddy Maertens (wielrennen): wikipedia (werkte tussen 2000 en 2007 in het wielermuseum in Roeselare.
Jeroen Dumoulin (squash)
Karel Laga (wielrennen; sporten voor andersvaliden): www.jongerennersroeselare.be
Karim D’heedene (petanque) won met de Belgische Nationale ploeg zilver op het EK Petanque (2012).
Kevin Claeys (wielrennen): wikipedia | geboren in Roeselare
Delfine Persoon (boksen): www.boxingdelfine.be
Pieter-Jan Monteyne (voetbal): Info op wikipedia
Martijn Monteyne (voetbal): Info op wikipedia
Jolien Debaere (atletiek)
Alexander Doom (atletiek)
Arnaud Van Keirsbilck (longboard)
Michelle Decruy(gymnaste): Instagram
Francis Soenen (kajak): vimeo.com/francissoenen

 

Vul deze lijst aan en mail de naam, sporttak en eventuele website naar post@roeselaresport.be.